ירושלים: בן 11 נפל מקומה שלישית ונהרג

ילד כבן 11 נהרג לאחר שנפל מגובה רב מבניין במזרח ירושלים. הוא פונה לקופת החולים, צוותי מד"א הוזעקו למקום וביצעו בו פעולות החייאה ממושכות ומאומצות, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו

נפל מקומה שלישית? ארכיון (חדשות 2)

ילד כבן 11 נהרג היום (שבת) לאחר שככל הנראה נפל מקומה שלישית בביתו שבמזרח ירושלים. הילד פונה לקופת חולים כללית החדשה בדרך צור באהר, שם נקבע כעבור זמן קצר מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום הוזעקו לקופת החולים וניסו לבצע בילד פעולות החייאה, כשהוא סובל מחבלת ראש וכשהוא מחוסר הכרה. לבסוף נאלצו הצוותים לקבוע את מותו של הילד.

לפני כחודש, נפל בכפר נחף שבגליל, תינוק כבן שנה מגובה של כשני מטרים - ונפצע באורח בינוני. הוא הובא למרפאה שביישוב על ידי בני משפחתו, שם קיבל טיפול רפואי ראשוני. לאחר מכן הוא פונה על ידי צוות מגן דוד אדום לבית החולים בנהריה כשהוא סובל מפגיעת ראש קשה. ממד"א נמסר אז כי "חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו את התינוק עם חבלת ראש". 

עוד באותו יום, נפצע באורח בינוני גבר נוסף בן 44, לאחר שנפל מגובה של שלושה מטרים בתאונת עבודה שהתרחשה בבורגתא שבשרון. צוות מד"א שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים מאיר בכפר סבא, כשהוא סובל מחבלות בגפיו.