אייל גולן שב מארה"ב והסתבך עם אנשי המכס

הזמר נחת בנתב"ג אחרי סיבוב הופעות בארה"ב, וכשהתיישב במכוניתו דלקו אחריו אנשי המכס מלווים בשוטרים. "גולן ברח בלי שבדקנו את כל התיקים שלו", אמר עובד המכס. גולן: "הוא רק רצה הצגה מול המצלמות"

דרמה נרשמה בצהריים (ד') בנמל התעופה בן גוריון עם נחיתתו של אייל גולן שחזר לישראל לאחר שסיים מסע הופעות בארה"ב. הזמר, שאביו נמצא במוקד פרשת "משחקי חברה", עבר לטענתו במכס ונכנס לרכבו. תוך זמן קצר הגיעו למקום כוחות גדולים של משטרה ואנשי מכס שביקשו לערוך לו בדיקה חוזרת - דבר שהוביל לדין ודברים בין גולן לנוכחים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחה עם חדשות 2 אמר איש המכס שהיה במקום כי "אייל גולן ברח מבלי להיבדק, שאלנו אותו לגבי התכולה של התיק, יש דברים אישיים שרצינו לבדוק". איש המכס הזעיק למקום כוחות גדולים של משטרת נתב"ג שדרשו מהזמר שלא לעזוב את המקום. לדבריו, הוא מנוע מלומר אם הגיע לידיהם מידע מודיעני באשר לתכולת תיקו של הזמר.

גולן, שהיה באותה שעה עם שלושה מאנשי הצוות שלו, נשאר במכוניתו והגיש את התיקים האישיים שלו לבדיקה. איש המכס לא הסתפק בכך, ודרש שגולן יתלווה אליו בזמן בדיקת התיקים. הזמר סירב, ישב במכונית המרצדס השחורה שהמתינה לו, התניע את כלי הרכב, אך לאחר שהשוטרים ביקשו ממנו להתלוות אליהם, הוא נענה לבקשה.

הסתבכות נוספת? גולן (פלאש 90)

מאוחר יותר דחה גולן את דבריהם של אנשי המכס וטען כי מדובר בעלילה. "האיש הזה (עובד המכס) שראה את המצלמות שלכם רצה הצגה", אמר הזמר. "רק לפני שבועיים הוא ישב איתי והזמין אותי לשתות קפה ולאכול עוגה, אבל הנה לכם עוד פרשה".

גולן התייחס גם לפרסום אמש במהדורה המרכזית של תמלילי החקירה של המתלוננות נגדו שהודו כי שיקרו. "שמחתי והתרגשתי לראות אתמול אצלכם את הפרסום על שקר הבנות", אמר גולן. "המעמד שלי לא נפגע, מזל שהקהל אוהב אותי. יש לי הרבה מה להגיד, אבל את זה אני אגיד בזמן המתאים, לא עכשיו".