הכירו את החברה החדשה של יאיר נתניהו

בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו אוחז לאחרונה בחברה חדשה: סטודנטית נורבגית בשם סנדרה לייקאנגר, שלומדת איתו במרכז הבינתחומי בהרצליה. על פי הדיווח, ראש הממשלה בעצמו התגאה בקשר הרומנטי ואף סיפר עליו לראש ממשלת נורבגיה במהלך פגישתם השבוע

הזוג בתמונה שהוסרה מעמוד הפייסבוק (Grimstad Adressetidende)

הבן הבכור במשפחה הראשונה מאוהב? התקשורת הנורווגית מדווחת כי ליאיר נתניהו, בנם הבכור של בנימין ושרה נתניהו, יש בת זוג חדשה - סטודנטית נורווגית הלומדת בישראל. על פי הדיווח, האב הגאה חשף את הרומן בשיחה עם ראש ממשלת נורבגיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווחים, שמה של החברה הוא סנדרה לייקנגר, בת ה-25 מהעיר גרימסטד, שלומדת תקשורת חזותית במרכז הבינתחומי בהרצליה, בו לומד גם נתניהו. בעמוד הפייסבוק האישי של יאיר נתניהו, הוא תוייג לצד חברתו החדשה, ואחת התמונות ככל הנראה צולמה בנורבגיה.

לאחר שהתגלה לתקשורת בארצה על הקשר הרומנטי עם בנו של ראש הממשלה, הסירה לייקנגר את התמונות הפומביות של הזוג וסירבה להגיב על הידיעה. העיתונות הנורבגית ניסתה לברר האם במהלך ביקורו של יאיר נתניהו התקיימו סידורי אבטחה מיוחדים, אך לא זכו להתייחסות.

כאשר פגש ראש הממשלה נתניהו את ראש ממשלת נורבגיה ארנה סולברג בוועידה הכלכלית בדאבוס, השוויץ האב הגאה בבנו ובחברתו הנורבגית, כך דיווח העיתון הנורבגי " Grimstad Adressetidende". סנדרה, שעזבה את נורבגיה לצורך לימודים ואף גרה בעבר בצרפת, הצטרפה לאחרונה למספר קבוצות פייסבוק התומכות בישראל ובצבא, וייתכן שלבנו של ראש הממשלה יש קשר לכך.