חשד לפגע וברח: בן 6.5 נפצע בינוני

ברחוב שלום עליכם במגדל העמק נפצע ילד מפגיעת רכב חולף. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירה פינו אותו לבית החולים העמק בעפולה כשהוא בהכרה. המשטרה פתחה בסריקות

זירת תאונה. ארכיון (רפעת עכר)

ילד בן 6.5 שחצה את הכביש ברחוב שלום עליכם במגדל העמק, נפגע מרכב חולף. הוא פונה על ידי פראמדיקים של מגן דוד אדום לבית החולים העמק בעפולה כשמצבו מוגדר בינוני. הוא סובל מחבלות ראש ונמצא בהכרה. . הנהג הפוגע נמלט מהזירה - וכעת נערכות אחריו סריקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יוסי אקריש, חובש מד"א שהגיע למקום, סיפר: "על המדרכה שכב ילד פצוע וסביבו אנשים. הם סיפרו כי הוא נפגע מרכב. הוא היה בהכרה מלאה עם פגיעה בראש. הענקנו לו טיפול ראשוני, העלינו אותו לאמבולנס וניתן היה לתקשר אותו. פינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים העמק".

מוקדם יותר היום, התרחשה תאונת דרכים קשה בצפון הארץ. נער בן 13 נפצע קשה כתוצאה מפגיעת רכב חולף בשביל המוביל מכאבול לכיוון טמרה שבגליל התחתון, לאחר שנפל מסוס שעליו רכב.

מחקירה ראשונית של האירוע התברר כי הנער, תושב טמרה, רכב על סוס בסמוך לשביל שבין שני היישובים. אלא שאז, מסיבה לא ברורה, הוא החליק ממנו ונפל. מיד לאחר מכן, פגע בו כלי רכב שנסע באזור - והוא נפצע קשה. צוות מד"א שהוזעק לזירת התאונה פינה את הנער לבית החולים רמב"ם בחיפה, כשהוא מורדם, מונשם וסובל מפגיעת ראש.

התאונה בצפון התרחשה על רקע תאונה אחרת שאירעה הלילה. רוכב אופנוע כבן 40 נהרג מפגיעת מכונית בדרך מנחם בגין ברחובות. בשעה 02:23 התקבלה קריאה במוקד מד"א מרחב איילון על רוכב שנפגע מרכב בדרך מנחם בגין סמוך לחיבור עם כביש 40 בעיר. עם קבלת הקריאה, הוזנקו למקום חובשים ופרמדיקים של מד"א רכובים על אופנועים וניידת טיפול נמרץ.