אשקלון: הריח גז, הזעיק סיוע ומנע אסון

קבלן שהגיע לבצע עבודות שיפוצים בבניין שעמד בפני אכלוס באשקלון הריח ריח חריף של גז. הוא לא היסס והזעיק את כוחות ההצלה. הכבאים שהגיעו מצאו דליפה בצובר עם אלף ליטר גז

הזעיק כבאים ומנע אסון. ארכיון (חדשות 2)

יומיים אחרי פיצוץ הגז בירושלים והערנות הגבוהה מונעת אסונות. קבלן עבודות גבס הזעיק היום (ד') כוחות הצלה לבניין,  בו התכוון לעבוד, אחרי שהריח ריח חריף של גז. הכבאים מצאו דליפה בצובר שהכיל קרוב לאלף ליטר גז - ובנס נמנע אסון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש כשהקבלן הגיע למקום במסגרת עבודות שיפוצים בבניין ברחוב ביכורי ענבים בעיר. הוא הריח ריח עז של גז ליד הבניין בן 30 הדירות, שרק לאחרונה הסתיימה בנייתו והוא מיועד לאכלוס.

הקבלן החליט לעצור את העבודות ולהזעיק את כוחות ההצלה. בתוך דקות הגיעו למקום צוותים של כיבוי אש ואנשי היחידה לחומרים מסוכנים. הם מצאו את הדליפה בצובר הגז, בכמות שעלולה היתה להוביל לאסון, וטיפלו בה.

ביום רביעי האחרון נספו שלושה בני משפחה בשכונת גילה בירושלים לאחר שפיצוץ אירע בבניין בו התגוררו, בעקבות דליפת גז ככל הנראה בדירה סמוכה. טכנאי גז שהוזעק לבניין בעקבות תלונות של דיירים סגר את ברז הגז ועזב את המקום. הוא נעצר בחשד לרשלנות ואתמול שוחרר לביתו.