התיעוד האחרון של משפחת טופאן

בבית העלמין בגבעת שאול הובאו למנוחות אברהם, גלית ויוסף חיים שנספו באסון הגז בירושלים. במשך שנים ניסו יוסף וגלית להביא ילד לעולם, ולפני שנתיים זה סוף סוף קרה. הפיצוץ גדע את החלום המשפחתי דווקא בזמן ששהו בבית. התמונות האחרונות

בבית העלמין בגבעת שאול הובאו הערב (ב') למנוחות אברהם, גלית ויוסף חיים , שנספו באסון הגז בירושלים. במשך שנים ניסו אברהם (56) וגלית (42) להביא ילד לעולם, ולפני שנתיים זה סוף סוף קרה. הפיצוץ בבית ברחוב שבתאי הנגבי שבשכונת גילה בבירה - גדע את החלום המשפחתי דווקא בזמן ששהו בבית. לידי חדשות 2 Online הגיע התיעוד האחרון של בני המשפחה, שבו הם נראים שמחים וחסרי דאגות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כך נראה באחד הסרטונים האחרונים שצולם בהם יוסף-חיים הפעוט, כשהוא מאושר ומשחק עם אביו. בפיצוץ אחד שגרם למכת הדף שריסקה את קירות ביתם - התרסק גם התא המשפחתי הקטן.

הם הביאו לעולם ילד לפני כשנתיים, יוסף חיים שמו. "בשנתיים האלו הוא היה מאושר בצורה בלתי רגילה", אמר אחיו של אברהם בצער. "כואב לנו מאוד על האח הזה".

הטרגדיה שהתרחשה קצת אחרי 01:00 תפסה את בני המשפחה ישנים בביתם. המהומה במקום הביאה לזירה גם את אחיו של אברהם, מאיר, שחש שמשהו אינו כשורה. "הרגליים הניעו אותו לבית של אברהם", אמר האח. "ככל שהוא התקדם לכיוון הבית, הוא הבין שמשהו לא כשורה".

זו אינה הטרגדיה הראשונה שפקדה את בית משפחת טופאן, רק לפני שבע שנים ניספתה אחיינתו של אברהם, רחל, בתאונת מעבורת בתאילנד. הערב נקברו אברהם, גלית ויוסף חיים בגבעת שאול, כשהם סמוכים האחד לשני.

פיצוץ בבניין בעקבות דליפת גז - הסיקור המלא:

אחרי הפיצוץ: הדיירים יישארו מחוץ לבית במשך שנה

כך נשמעה השיחה למד"א רגע אחרי הפיצוץ בירושלים

אברהם, גלית ויוסף טופאן נהרגו בפיצוץ

האם אפשר היה למנוע את האסון בירושלים?

צוותי החילוץ וההצלה: "הבניין נראה כמו אחרי פיגוע"

גרסת הטכנאי: "הוזעקתי לדירה אחרת"

גיבור היום: הנכד חילץ את סבתו מפיצוץ הגז

משפחה נמחקה - דירות נחרבו

חשד: הפיצוץ נגרם מרשלנות

הורים ותינוקם נהרגו בפיצוץ שנגרם מדליפת גז בבניין מגורים