פרס ונתניהו חוגגים ט"ו בשבט

נשיא המדינה הזמין ילדים לחגיגת נטיעות בבית הנשיא והסביר כי השנה נוטעים עצים בגלל הסופה. בעודם עומדים עם השתילים ניסה לסחוף את הילדים בשירת "ט"ו בשבט הגיע" - אבל נשאר בסוף לבדו לשיר סולו. גם נתניהו נטע עץ משלו והצהיר: "מאמינים לא רק בשתילת עצים, אלא בבנייה"

נוטע ושר: נשיא המדינה שמעון פרס פתח היום (ד') את חגיגות ט"ו בשבט בטקס נטיעות עם ילדים בבית הנשיא. הוא הסביר לילדים שהסיבה לנטיעות השנה היא הסופה וגם ניסה לשיר, אלא שהילדים לא ממש הצטרפו והוא נותר לבדו מנסה לשיר סולו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אתם זוכרים את הסערה שהייתה בירושלים?", שאל את הילדים שעמדו לצדו עם שתילים בידיהם. "הסערה הזו הפילה עצים וכשנופל עץ זה מאוד עצוב. לכן, אנחנו החלטנו לחדש את העצים, לנטוע, כיוון שחוץ מילד אין דבר יותר יפה מעצים".

לאחר מכן לקח הנשיא את המיקרופון וניסה שוב לסחוף את הילדים בשירת "ט"ו בשבט הגיע", הפעם בהצלחה רבה יותר. הילדים הצטרפו לשירה ונטעו עם פרס את השתילים.

גם ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים חגיגת ט"ו בשבט משלו ונטע עץ ביער האומות. "אנחנו מאמינים בעתיד של המדינה שלנו, אנחנו חוליה בשרשרת הדורות", אמר. "זאת אנו עושים לא רק בשתילת עצים אלא בבנייה בדרום, בירושלים, בצפון. אנחנו מעבירים את צה"ל לדרום, מביאים משקיעים מכל העולם שמאמינים בעם ישראל".