צפו: ילדה באוטו בדרך לביה"ח

יעקב ושירן פחימה היו בדרכם לבית החולים לניאדו כדי ללדת את בתם, הלידה הרביעית של הזוג. אלא שבדרך לשם התגברו הצירים ויעקב יילד את שירן תוך שהוא נעזר בהנחיות המוקדנית של מד"א: "התינוקת שוגרה כמו מלוע של תותח"

הילדה הרביעית שנולדה בכביש 4: שירן פחימה ובעלה יעקב בני 27 מגני תקווה, היו בדרכם לבית החולים לניאדו בנתניה כדי ללדת את בתם, ילדם הרביעי. אלא שבדרך לשם, הבין יעקב שהם לא יגיעו בזמן לבית החולים ושהלידה תתרחש כאן ועכשיו - על גשר "קוקה קולה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כבר בלילה חשה שירן בצירי לידה ראשונים והזוג תכנן לנסוע בבוקר לבית החולים לניאדו. לאחר שהסיעו את ילדיהם למוסדות החינוך החלו הצירים להתגבר.

בדרך לבית החולים יעקב הבין שלא יצליח להגיע, והחליט לעצור בצד ולהזמין אמבולנס. הוא וחמותו התקשרו למד"א, והמוקדנית הנחתה אותם בסיוע בלידה. לאחר שהלידה כבר הסתיימה, פראמדיקים של מד"א פינו את היולדת למרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק.

"כל הזמן המשכתי לנסוע, גם באור אדום, חתכתי אנשים, נסעתי חצי על המדרכה חצי על הכביש", סיפר יעקב לחדשות 2 Online. "זה היה כמו יריה מתותח. הילדה פשוט שוגרה לידיים של אמא שלה". שירן סיפרה כי "זה היה כואב, אבל מהיר. כל הזמן הרגשתי את הראש שלה. הטבע עשה את שלו, והיא יצאה".

"ניסיתי לדבר עם חמותה של היולדת ולומר לה להרגיע אותה, ושיעקב יירגע גם הוא", סיפרה המוקדנית אדוה לנדסברג. "אמרתי להם ללחוץ כשמרגישים את הציר ולעמוד במקום בולט כדי שהאמבולנס יוכל לאתר אותם. אם מישהו נקלע למצב דומה, הכי חשוב פשוט להירגע, זהו תהליך טבעי".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 Online. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.