הגולשים נפרדים משרון: "נוח על משכבך, לוחם אמיץ"

הרשת מתאבלת על מותו של ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר:מאות גולשים הביעו צער בעקבות הידיעה על פטירתו של אריאל שרון ובחרו להדגיש את עברו הצבאי המפואר. "שרון היה מנהיג שעניין אותו דבר אחד - העם היהודי וביטחונו", כתבו הגולשים

"להתראות לוחם אמיץ". אריאל שרון (רויטרס)

גולשים רבים בחרו להיפרד מראש הממשלה לשעבר שנפטר היום, והביעו את כאבם ברשת. "שלום לך מצביא ענק ואמיץ, תמיד נזכור את תרומתך ודאגתך לביטחון המדינה והעם", כתבו הגולשים. "אוהבים אותך אריק. תהיה מנוחתך עדן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ראש ממשלת ישראל אריאל שרון הלך לעולמו. עטרת ראשנו נפלה", כתב הגולש עמוס יואל. "משחר ילדותי הערצתי והערכתי את אריק. שליח ציבור לעם ישראל - גיבור ישראל! מנהיגי העולם רעדו כששמעו את צירוף המילים מדינת ישראל ואריאל שרון. מורשתו תהיה אבן דרך לעם ישראל ולמנהיגה".

ולרי אוטנברג כתבה: "שרון היה אחרון המנהיגים האמיצים שהיו לנו פעם. לפני שזורקים את המילה 'התנתקות' באוויר, חשוב לזכור את כל מה שהוא עשה למען המדינה הזאת, כל הניצחונות שלו וכל הסדר שלו. פשוט כך - היה מנהיג עם ביצים. לא כמו היום שיש לנו מנהיגים שרועדים ברוח, הוא היה מנהיג שמעניין אותו דבר אחד - העם היהודי וביטחונו".

"אריק שרון נפטר ביום שבת. חבל עליך גיבור ישראל", אמרו אלישע ואתי דיין. "תמיד נזכור אותך לוחם כאריה על הבית - המדינה שלנו. תנוח על משכבך בשלום. אחד המצביאים הגדולים של מדינת ישראל שכל חייו רק נלחם למענה ואהב אותה. אוהבים אותך לא נשכח אותך לעולם". יפה אור כתבה: "היה שלום איש יקר, איש אמיץ, חזק, נאמן למדינה ולעצמך. יהי זכרך ברוך. מי ייתן ונזכה למנהיגים כמוך".

אריאל שרון הלך לעולמו - סיקור מיוחד:

האחות שטיפלה בשרון: "כשראה תמונה של לילי, הוא הזיל דמעה"

בעולם מסקרים את מותו של שרון: "היה בולדוזר"

גלעד שרון: "אבא הלך כשהחליט ללכת"

נפרדים מאריק: "אהב את עמו ועמו אהב אותו"

מהפציעה ב-48' ועד לצליחת התעלה

אריאל שרון: תחנות חייו של מנהיג בתמונות

רה"מ לשעבר אריאל שרון הלך לעולמו בגיל 85