הנערה שעמדה בלב הסכסוך שהוביל לרצח הנער מדברת: "אני לא חברה של רוצח"

בריאיון בלעדי לחדשות 2, מבהירה הנערה שעמדה בלב הסכסוך בין הנערים שהוביל לרצח נאור אטיאס ז"ל בשבוע שעבר כי היא לא הייתה במקום. "אני מצטערת על מה שקרה", היא מספרת. מאז האירוע היא כמעט ולא יוצאת מהבית

"אני לא הייתי שם ולא יודעת למה מכנים אותי נערת המריבה". בסוף השבוע שעבר נדקר למוות הנער נאור אטיאס ז"ל בעקבות סכסוך בין נערים על לבה של נערה. בריאיון בלעדי לחדשות 2 הנערה אומרת היום: "אני לא חברה של רוצח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנערה, שזכתה לכינוי "נערת המריבה", סיפרה כי מאז האירוע רודפים אותה ואומרים עליה "דברים רעים", זאת למרות שלטענתה היא לא קשורה. "אני וחבר שלי הלכנו לשבת, פגשנו חברים בגינה וישבנו וצחקנו והכל היה בסדר. הגיעה השעה שהייתי צריכה ללכת הביתה ואבא שלי בא לקחת אותי", היא מספרת. מאז המקרה היא בקושי יוצאת מהבית ומתקשה לתפקד ואמה לא עוזבת אותה.

"אני לא חברה של רוצח, זו לא מי שאני. כל שמות הגנאי האלה לא מתארים את מי שאני. חבר שלי הוא לא זה שרצח את נאור והוא רק שותף כנראה למה שהיה שם. אני מצטערת על מה שקרה", היא מדגישה.

נאור אטיאס ז"ל (מתוך הפייסבוק)

חבר שלה הוא אחד החשודים ברצח, ועל פי חומר החקירה הוא רצח את נאור כנקמה. "הנערה לא הייתה קשורה לאירוע בשום אופן", הבהיר עו"ד שגיא אשכנזי, שמייצג אותה.

הוארך מעצר הנערים החשודים

במקביל, בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום בארבעה ימים את מעצרם של שלושת הנערים החשודים במעורבות ברצח, ואילו חשוד נוסף שוחרר למעצר בית למשך חמישה ימים.

"מצטערת על מה שקרה" (חדשות 2)

בין עשרות המנחמים שהגיעו השבוע לבית משפחת אטיאס שישבה שבעה, בלטו בני משפחתו של הנער החשוד בדקירה, שהביעו צער עמוק על המקרה.

המפגש יוצא הדופן התרחש לקראת השעה 22:00, כשאביו, אמו ואחותו של החשוד המרכזי בדקירה, בן 16, הגיעו לבית המשפחה בפתח תקווה לניחום אבלים. בני משפחת אטיאס קיבלו את המבקרים בחום, והדגישו כי אין בהם כל כעס. "הכל מלמעלה, מה שמעניין אותי כרגע זה להתרכז בדרך שבה אנציח את הבן האהוב שלי", אמרה דרורה, אמו של נאור, למשפחתו של החשוד בדקירת בנה.