מפגש מרגש: הורי החשוד ברצח הגיעו לנחם את משפחת הנער שנדקר

הוריו ואחותו של החשוד ברצח הנער נאור אטיאס מפ"ת ביקרו אמש את משפחתו והביעו הזדהות עם כאבה. "אני בטוחה שהוא ישלם על זה ומקווה שאת מקבלת את ההשתתפות שלנו בצערכם", אמרה האחות לאמו של נאור. האם דרורה: "אני לא כועסת עליכם, הכל מלמעלה" .צפו בתיעוד המפגש המלא

בסוף השבוע האחרון נדקר למוות הנער נאור אטיאס ז"ל בעקבות סכסוך בין נערים על ליבה של נערה, סכסוך שלא היה לו כל חלק בו. בין עשרות המנחמים שמגיעים לבית המשפחה היושבת שבעה, בלטו אמש בני משפחתו של הנער החשוד בדקירה, שהביעו צער עמוק על המקרה. צפו בתיעוד המלא של המפגש המרגש בין שתי המשפחות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

המפגש יוצא הדופן התרחש לקראת השעה 22:00, כשאביו, אמו ואחותו של החשוד המרכזי בדקירה, בן 16, הגיעו לבית המשפחה בפתח תקווה לניחום אבלים. בני משפחת אטיאס קיבלו את המבקרים בחום, והדגישו כי אין בהם כל כעס. "הכל מלמעלה, מה שמעניין אותי כרגע זה להתרכז בדרך שבה אנציח את הבן האהוב שלי", אמרה דרורה, אמו של נאור, למשפחתו של החשוד בדקירת בנה.

אחותו של החשוד ברצח, שהביעה בריאיון לחדשות 2 בתחילת השבוע רצון עז להתנצל בפני המשפחה, לא יכלה לעצור את הדמעות במפגש הטעון. "אנחנו מצטערים. אחי עשה את הדבר הכי קשה. אני בטוחה שהוא ישלם על זה, אבל מקווה שאתם מקבלים את ההשתתפות שלנו בצערכם", אמרה האחות. "לא באנו לתרץ, להצדיק או להסביר, באנו להתייחד עם הכאב שלכם. למרות שאני יודעת שאחי יחזור הביתה בעוד 10 או 15 שנים, הבן שלכם לא יחזור לעולם".

המפגש הטעון, אמש (חדשות 2)

 "תשמרו על הילדים"

הנוכחים במקום לא יכלו להישאר אדישים לדבריה ופרצו בבכי, כששתי המשפחות נותרו חבוקות במשך דקות ארוכות. אמו של נאור קראה לגורמי החינוך והרווחה לשמור על בני הנוער. "תשמרו על הילדים, על הפרחים האלה, אני מקווה שאני אהיה האם האחרונה שתקבל בשורה כה קשה".

האם האבלה סיפרה שהיא פועלת בימים אלה להקמת מסגרת להנצחת בנה, במטרה להגיע לאותם בני נוער שמבלים את לילותיהם ללא מעש בסופי השבוע. תרומות ניתן למסור לחשבון הבנק 108575/559, בנק הפועלים כפר סבא. לפניות למשפחה ניתן ליצור קשר במספרי הטלפון 050-4092582, 054-2129835.

בית משפט השלום בכפר סבא האריך הבוקר בחמישה ימים את מעצרו של החשוד המרכזי בדקירה. מיד לאחר מעצרו שחזר החשוד את מעשיו, הביע חרטה ואמר שלא התכוון לגרום למותו של נאור. ארבעת החשודים הנוספים שנעצרו בחשד למעורבות בקטטה שפרצה במקום, יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם.