רני רהב התנצל בפני העיתונאית שעליה איים: "מצר על כך אם נפגעת"

פחות מ-48 שעות לאחר שפורסמה הקלטת שבה נשמע איש יחסי הציבור מאיים על עיתונאית "דה מארקר" שרון שפורר, ויממה בלבד לאחר שסירב להתנצל, הוא שינה עמדתו. רהב שיגר מכתב חרטה שבו התנצל וכתב: "תחושתי מאוד קשה. בטח לאור מערכת היחסים בין עיתונאית לדובר שעובדים יחד שנים רבות"

רני רהב. ארכיון (איליאן מרשק - עיתונות אזרחית)

לאחר שאתמול סירב רני רהב להתנצל על האיום כלפי עיתונאית "דה מארקר" שרון שפורר, שתועד בהקלטה שפורסמה בתקשורת, איש יחסי הציבור פרסם היום (ד') בעמוד הפייסבוק שלו מכתב ששיגר לשפורר ובו ביקש סליחה. "אני מגנה אלימות מכל סוג ואי לכך, במידה ונפגעת אני מתנצל", כתב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כל מי שמכיר אותי, ואת מכירה אותי היטב, יודע שלא זאת בלבד שאני לא אדם שמאיים אלא שאני אדם שאוהב את הבריות", הדגיש רהב במכתב. "במידה ונפגעת אני מצר על כך, אבל דעי לך שגם אני נפגעתי שהקלטת אותי באופן אוטמטי".

"מוזר וחבל שעברה עברה חצי שנה ורק עכשיו החלטת לצאת עם העניינים", הוסיף רהב. "אם היית מדברת איתי למחרת בבוקר היינו סוגרים את הנושא בחיוך כידידים כפי שעשינו במהלך השנים האחרונות".

"תחטפי ממני טיל רעל"

הקלטת שפורסמה ובה דרש רהב משפורר להסיר סטטוס בפייסבוק, הכתה גלים והפכה לשיחת היום ברשת. "את רוצה פייט - תקבלי באהבה רבה. אל תשחקי באש איתי. כמו שאני מדבר על שלי יחימוביץ', ככה אני אדבר עלייך בכל כלי תקשורת", נשמע רהב אומר בקלטת. באיום ישיר עוד יותר הוא אמר לשפורר: "תחטפי ממני טיל רעל שלא תצאי מהבית".

למרות הסערה הציבורית שהתעוררה, הוא סירב להתנצל על דבריו. "זו שיחה מקסימה ואמיתית מהלב, התכוונתי שם לכל מילה שאמרתי", אמר רהב אתמול. "כל אדם שכותב משהו צריך להבין שהוא יקבל את הביקורת חזרה".