חרדים מפגינים בירושלים; נזק נגרם לניידת

בצומת בר אילן שבבירה מפגינים כמה מאות חרדים במחאה על סגירת בית העלמין סנהדריה - מקום קבורתו של הרב עובדיה יוסף ז"ל - בשעות מוקדמות. הם יידו אבנים לעבר השוטרים שהגיעו לפזרם. 3 מפגינים עוכבו לחקירה

כמה מאות חרדים מפגינים הערב (ד') בצומת בר אילן בירושלים, במחאה על סגירת בית העלמין סנהדריה, לטענתם, מקום קבורתו של הרב עובדיה יוסף ז"ל - בשעות הערב המוקדמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המוחים מבעירים פחי אשפה ומיידים אבנים לעבר כוחות משטרה שהגיעו למקום. לפי שעה, לא ידוע על נפגעים או עצורים. אנשי הביטחון מפזרים את המפגינים באמצעות פרשים ומכונית להתזת מים.

מפגינים עוכבו לחקירה (חדשות 24)

מהמשטרה נמסר כי נזק נגרם לשמשת ניידת. המפגינים קיימו מוקדם יותר היום עצרת שבה נשאו שלטים בגנות ההחלטה לסגור את בית העלמין. לאחר מכן, החלו לחסום את צומת בר אילן הסמוך למקום. שישה מהמפגינים נעצרו, בחשד שהפרו את הסדר וידוי אבנים לעבר השוטרים וכלי רכב חולפים וכן הצתת פחי אשפה.

במשטרה מציינים כי המפגינים קראו קריאות "מוות לערבים" וניסו לצאת בתהלוכה תוך קריאות מוות לערבים וכן חיפשו נהגים ערבים כדי לתקוף אותם לאחר שניסו לפתוח דלתות כלי רכב ולזהות מי נוהג בהם. החשודים יובאו בבוקר יום חמישי לדיון בהארכת מעצרם, ובמשטרה מעריכים כי צפויים מעצרים נוספים בפרשה.