רני רהב לא מתנצל: "זה הסגנון שלי"

רני רהב, היחצ"ן של המדינה, רגיל להגן על לקוחותיו מפני התקשורת. היום מצא את עצמו רהב מגונן על עצמו. עיתונאית דה-מארקר, שרון שפורר, הקליטה שיחה עם רהב שבה הוא פונה אליה בטון מאיים עם המילים "תחטפי ממני טיל רעל". הקלטת השיחה הפכה ללהיט ברשת, ורהב לא מתנצל: "זה הסגנון שלי, ככה אני מדבר"

"שיחה אמיתית מהלב" או איום מרומז מצד היחצ"ן של המדינה? עיתונאית "דה מארקר", שרון שפורר, פרסמה הקלטה מלפני מספר חודשים בה הצהיר רני רהב: "אל תשחקי באש איתי, אני אדבר עלייך בכל כלי תקשורת". רהב מסרב להתנצל אחרי השיחה שפורסמה: "ככה אני מדבר, התכוונתי לכל מילה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כל עיתונאי מתנהל על בסיס יום-יומי מול יחצ"נים. לרוב המלחמות נשארות מאחורי הקלעים, אך ההקלטות שפורסמו, בהן דרש רהב משפורר בתקיפות להסיר סטטוס, הכו גלים והפכו לשיחת היום ברשת. "את רוצה פייט - תקבלי באהבה רבה. אל תשחקי באש איתי. כמו שאני מדבר על שלי יחימוביץ', ככה אני אדבר עלייך בכל כלי תקשורת", אמר רהב.

"את תחטפי ממני טיל רעל בטלוויזיה, שאת לא תצאי מהבית. על אחריותי", הוסיף. "לך יש מקום אחד לדבר עליי, לי יש לדבר עלייך בכל כלי תקשורת". רהב לא חוזר בו היום, גם לאחר הסערה הציבורית: "זו שיחה מקסימה ואמיתית מהלב, התכוונתי שם לכל מילה שאמרתי. כל אדם שכותב משהו צריך להבין שהוא יקבל את הביקורת חזרה".

גם על אמירת "טיל הרעל" הוא לא מתנצל: "ככה אני מדבר, זה הסגנון שלי. בשביל זה עשו לי דמות בארץ נהדרת, ככה רני רהב מדבר". רהב ככל הנראה חושב שהסיפור לא יפגע בתדמית שלו או בלקוחות שלו. מה שבטוח - תוכניות הסאטירה קיבלו חומר נוסף.