צומת קסטינה: הכלים התפזרו - הנהגים עצרו לאסוף

בעקבות תאונת דרכים בה הייתה מעורבת משאית שהובילה כלים חד פעמיים סמוך לצומת קסטינה, התפזרו מאות כלים על הכביש. הנהגים שנתקעו בפקק ניצלו את ההזדמנות ואספו לרכבם מאות כלים בהם כוסות, צלחות וסכו"ם. צפו

עם ישראל ידוע בחיבתו הגדולה לקבלת מתנות בחינם, אך היום (ג') בצומת קסטינה בדרום נראה שנשברו שיאים חדשים: בעקבות תאונת דרכים שאירעה במקום, מאות פריטים של כלים חד פעמיים התפזרו על הכביש, מה שלא מנע מנהגים רבים לעצור בצד, תוך שהם מסכנים את חייהם וחיי אחרים, ולאסוף את הכלים אל המכוניות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתאונה, שהתרחשה סמוך לקריית מלאכי, התנגשה משאית שהובילה כלים חד פעמיים עם משאית זבל שעמדה בצד הדרך בעקבות תקר בגלגל. בתאונה עצמה לא היו נפגעים, אך מאות הכלים שהתפזרו על הכביש באותה שעה גרמו לפקקים במקום.

חלק מהנוסעים בכביש שנתקעו בפקק יצאו ממכוניותיהם ואספו את הכלים מסוגים שונים - צלחות, כוסות וסכו"ם. מהמשטרה נמסר כי אכן התרחשה תאונה בצומת קסטינה, אך לא היו נפגעים באירוע. הטיפול בתאונה מטופל על ידי אגף התנועה.

"כשהגענו למקום ראינו כי אין נפגעים בתאונה אך אלפי חבילות של כלים חד פעמיים מכל הסוגים נמצאו על הכביש", סיפר צבי לוי חובש באיחוד הצלה דרום. "הכביש היה ממש צבוע בלבן. עם ישראל באופן לא מפתיע דאג 'לנקות' את הכביש מהר מאוד מהכלים. לפחות לא היו נפגעים בתאונה הזאת".