צפו: כך חולצה חתולה מקופסת שימורים

מחלץ אגודת צער בעלי חיים נקרא למשרד תיווך בחולון, לאחר שחתולה נלכדה בתוך קופסת שימורים במשך שעות. באמצעות הציוד שלו הוא תפס אותה, העביר אותה למרפאה – וכעת מצבה טוב. כך זה נראה

עובדי משרד תיווך בחולון היו אתמול (ב') חסרי אונים במשך שעות, לאחר שחתולה שהם מאכילים נלכדה בתוך קופסת שימורים בשעות הערב. לדבריהם, החתולה הייתה שרויה בלחץ כבד מהמצב, והם לא הצליחו לסייע לה באופן עצמאי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הם יצרו קשר עם אגודת צער בעלי חיים, ששלחה מיד למקום את מחלץ האגודה, אייל גטניו. הוא יצר קשר עם העובדים המודאגים, ובטלפון הדריך אותם לשמור על החתולה מרחוק ולא להתקרב אליה, על מנת שהיא לא תרוץ לכביש ותיפגע.

כשהוא הגיע עם כל הציוד הנדרש, הוא גילה חתולה כלואה בתוך קופסת שימורים עם ראשה, לחוצה ומייללת. הוא לכד אותה באמצעות רשת, ואסף אותה למרפאה במתחם האגודה בתל אביב על מנת לבדוק שלא נפצעה. הווטרינרית במרפאה טשטשה אותה מעט והצליחה לחלץ את ראשה מתוך קופסת הפח. לחתולה שלום ולמזלה לא נפצעה.

"אנו קוראים לאזרחים למעוך תמיד קופסאות שימורים לפני השלכתן לפח", הדגישו באגודת צער בעלי חיים. הם הסבירו כי "חתולים רעבים וסקרנים נמשכים אל שאריות המזון בקופסאות ובצנצנות ונלכדים עם ראשם בתוכן בצורה קשה ולעתים זה נגמר בפציעות וחתכים עמוקים".

נתקלתם במקרה מצוקה? דווחו למוקד האגודה: 1599-50-2005