חשד להזנחה: פעוט שוטט ללא השגחה ברחובות חיפה

שוטרים הוזעקו אל רחוב בעיר התחתית בעקבות דיווחים על פעוט שנמצא משוטט ללא השגחה באזור. המשטרה איתרה את הוריו של הילד בזמן שחיפשו אחריו, והם עוכבו לחקירה בחשד להזנחה

בן שנתיים נמצא משוטט ללא השגחה בחיפה, אי (חדשות 2)

חשד להזנחת פעוט בחיפה: שוטרים הוזעקו לרחוב בר יהודה שבאזור העיר התחתית לאחר שהתקבל דיווח על בן שנתיים המשוטט לבדו ברחוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השוטרים הגיעו תוך זמן קצר למקום, שם מצאו את הפעוט. הם אספו והביאו אותו אל תחנת המשטרה בעיר. במקביל, פתחו שוטרי סיור בסריקות לאיתור הוריו של התינוק. במהלך פעילותם, הבחינו השוטרים בהוריו של הילד.

זוג ההורים, בני 30 המתגוררים בשכונת חליסה שבעיר, עוכבו לחקירה בחשד להזנחת בנם. מחקירה ראשונית שבוצעה במשטרה עולה כי בתם של השניים בת ה-10 נשלחה עם הפעוט לקניות, אך בשלב מסוים - התינוק נעלם מעיניה והחלה בחיפושים אחריו.

בחודש יולי האחרון התרחש מקרה דומה, כאשר עוברי אורח הבחינו בפעוטה בת כשנה וחצי שמסתובבת לבדה יחפה ברחוב חצב בנצרת עילית. הם התקשרו למשטרה, שם שלחו שוטרים לאסוף את הפעוטה והעבירו את הפרטים לגורמי הרווחה.

השוטרים שהגיעו למקום העבירו את התינוקת לתחנה והחלו לחפש את הוריה ברחובות הסמוכים. לאחר דקות ארוכות הם הגיעו לביתה של הפעוטה, שם התברר כי היא הושארה באחריותה אחותה בת ה-12. על פי ההערכות, הפעוטה הצליחה לפתוח את דלת הבית שברחוב יזראעל בעיר, ירדה בכוחות עצמה את ארבע הקומות ויצאה לרחוב.