כמה זמן לוקח למחוק צלב קרס מקיר בית כנסת?

שבוע חלף מאז התלוננו תושבי חיפה במוקד העירוני על צלב קרס שרוסס על קיר בית כנסת בשכונת הדר, אך דבר לא נעשה והכתובת עדיין במקומה. "תמוה שלא מטפלים בנושא מהותי כזה", אמר תושב העיר לחדשות 2 Online. העירייה: "צוות יישלח להסרת הכתובות"

בשבוע שעבר התלוננו עוברי אורח בחיפה למוקד העירוני, בעקבות צלב קרס שרוסס על אחד הקירות הסמוכים לבית כנסת קטן בשכונת הדר. שבוע חלף מאז התקבלו התלונות המזועזעות - אך הכתובת עדיין נמצאת על הקיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמיר, תושב חיפה שהבחין בכתובת כבר לפני שבוע, פנה לעיריית חיפה ודרש כי עובדי הרשות המקומית יטפלו בנושא ויסירו את הכיתוב. "פניתי למוקד העירוני ובכל פעם הסברתי בפירוט מה הכתובת", סיפר אמיר בשיחה עם חדשות 2 Online.

"במוקד העירוני רושמים ומאשרים שהפנייה נעשתה, גם בפעם הקודמת הפנייה נרשמה, אבל דבר לא קרה מאז", אמר. "פקחי העירייה עוסקים בדברים שמכניסים כסף לקופתה, אבל כשזה מגיע לנושא מהותי כזה, תמוה שזה לא מטופל. פנייה כזו למוקד העירוני צריכה להיות מטופלת מיד".

"אנחנו מתפללים פה יום יום, שחרית, מנחה, ערבית", אמר משה בניסתי, אחד המתפללים בבית הכנסת בשכונת הדר. "זה עצוב, איך לא שמו לב לזה?".  

מעיריית חיפה נמסר: "לא איתרנו פנייה בנושא, אך צוות עובדי עירייה יישלח אל המקום להסרת כתובות הנאצה"