שומרים על שקט תקשורתי סביב שרון

בוקר שקט בתל השומר: לאחר שהוזעקו בכדי להעביר את הדיווח הראשוני על ההחמרה במצבו הבריאותי, נותרו הכתבים הרבים האנשים היחידים כמעט שמסתובבים בבית החולים השיקומי בבית החולים שיבא תל השומר בניסיון לדלות מידע נוסף ולעדכן

המבקרים בביה"ח הבוקר, בעיקר העיתונאים (חדשות 2)

כתבים רבים הוזעקו אמש (ד') בזה אחר זה לבית החולים השיקומי בשיבא תל השומר, והעבירו את הדיווח הדרמטי אודות ההחרפה המשמעותית במצבו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון. אלא שמאז ועד השעה 10:00 בבוקר לא התקבל שום עדכון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בית החולים הוציא אתמול בשעות הערב, קצת לפני השעה 19:00, את ההודעה הרשמית הקצרה על ההחמרה במצבו, אך לאחר מכן הבהיר כי כל עוד לא יהיה שינוי דרמטי - לא יימסרו עדכונים נוספים. על פי ההערכות, ההחלטה הזו התקבלה בשיתוף, ואולי אפילו בהנחיה, של בני משפחת שרון שביקשו לשמור על פרטיות.

קצת אחרי השעה 10:00 הודיע בית החולים רשמית שאין שינוי במצבו של שרון וציינו כי מנהל בית החולים ימסור הצהרה בנושא.

שקט בקומה הראשונה של ביה"ח. הבוקר (חדשות 2)

הבוקר, על אף ההערכות שייתכן ומדובר בימיו האחרונים של ראש הממשלה לשעבר, הדרמה לא מורגשת במסדרונות בית החולים. בניין בית החולים השיקומי בתל השומר שקט. אין כמעט תנועה של מבקרים לשרון, ורק בני משפחתו, בניו עמרי וגלעד, נמצאים ליד מיטתו של אביהם. מחוץ לחדרו של ראש הממשלה לשעבר בקומה הראשונה של הבניין עומד מאבטח המוודא שאיש לא נכנס לחדר.

היחידים שעדיין בולטים בנוכחותם, הם העיתונאים הרבים שהעמידו שורת מצלמות בכניסה לאגף החדש של אגף השיקום. העיתונאים שעדיין מנסים לדלות מידע - ולעדכן.