מנהל בית החולים: הידרדרות רצינית במצבו של שרון

מצבו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון ממשיך להיות קריטי. מנהל שיבא, פרופסור זאב רוטשטיין, יעדכן פעם נוספת את כלי התקשורת לגבי ההתפתחויות. אמש הודיע הרופא כי מספר מערכות בגופו של שרון חדלו לתפקד

מצבו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון מוסיף להיות קריטי, ועדיין נשקפת סכנה לחייו. הוא מאושפז בבית החולים תל השומר, ומנהל בית החולים פרופסור זאב רוטשטיין מסר לעיתונאים עדכון נוסף לגבי מצבו. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר יצא מנהל בית החולים שיבא, פרופסור זאב רוטשטיין, ומסר הודעה רשמית על מצבו של שרון. "אני לא יכול להיות נביא, אבל התחושה של הרופאים המטפלים והמשפחה היא של שינוי לרעה", אמר פרופ' רוטשטיין.

"שינוי לרעה". פרופ' רוטשטיין (חדשות 2)

"בחודשיים וחצי האחרונים אנו עדים לעליות ומורדות במצבו הרפואי של שרון", סיפר מנהל בית החולים. "הוא חזר והתייצב, ולמרות זאת ביומיים האחרונים אנחנו צופים בירידה הדרגתית בתפקוד של מספר איברים קריטיים בגופו".

פרופ' רוטשטיין ציין כי מצבו של ראש הממשלה לשעבר מוגדר קריטי וסכנה נשקפת לחייו. "אריק הוא גבר שבגברים, חזק, ויצא ממצבים קשים בתקופה שהוא מאושפז בבית החולים", המשיך מנהל שיבא. "אני לא נביא, אבל התחושה היא שיש הידרדרות רצינית".

כבר 8 שנים בתרדמת (משה שי, פלאש 90)

לדבריו, שרון לא מקבל טיפולי דיאליזה, אך מקבל תרופות אנטיביוטיות בעקבות מספר אירועי זיהום שדרדרו את מצבו. אתמול דווח לראשונה על כך שחלה החמרה משמעותית במצבו הרפואי של ראש הממשלה לשעבר, המאושפז במצב של תרדמת עמוקה מאז ינואר 2006 עקב אירוע מוחי.

הרופאים הביעו חשש מקריסת מערכות, ודיווחו כי הוא סובל מאי-ספיקת כליות. ההערכה הרפואית היא כי סיכויי ההחלמה במצבו וגילו של שרון אינם גבוהים.