הרוג ושני פצועים בתאונת דרכים ליד ים המלח

בהתנגשות בין אוטובוס לרכב פרטי סמוך לעין בוקק נהרג צעיר בן 20 ושניים נוספים נפצעו בינוני. למקום החלו לזרום כוחות גדולים של מגן דוד אדום ומשטרה. הפצועים יפונו במסוק לבית החולים סורוקה בבאר שבע

זירת התאונה (מד"א)

צעיר בן 20 נהרג ושניים נוספים נפצעו באורח בינוני הערב (ד') בתאונת דרכים קשה סמוך לים המלח. מדיווחים ראשוניים עולה כי אוטובוס ורכב פרטי התנגשו. למקום החלו לזרום כוחות הצלה גדולים, שיפנו את הפצועים במסוק לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר היום נהרג אדם אחד ותשעה נוספים נפצעו, מתוכם שתי נשים במצב בינוני, בתאונת דרכים חזיתית בין שני כלי רכב פרטיים בצומת השריון שברמת הגולן. מותו של ההרוג, בשנות ה-30 לחייו, נקבע במקום. פראמדיקים של מגן דוד אדום הוזעקו לזירת התאונה בכדי להעניק לפצועים טיפול רפואי ראשוני במקום.

שתי הנשים שנפצעו באורח בינוני סובלות מחבלות בבטן ובחזה, והן הוטסו במסוק לבית החולים רמב"ם. חמשת הפצועים הנותרים נפגעו באורח קל, שניים מהם הם ילדים, והם פונו באמבולנסים ובניידות טיפול נמרץ לבית החולים זיו בצפת.

"המראות קשים", סיפר לחדשות 2 Online יוסי גורן, מנה"ל מגן דוד אדום ירדן. "המכוניות מפורקות לגמרי, ממש לא נעים לראות את זה. חלק מהפצועים גם היו לכודים, אבל הכיבוי עשו את עבודתם ושיחררו אותם. חשוב לנו לבקש מהציבור - רק שייסעו בזהירות. לא הייתה שום סיבה בעולם לתאונה הזאת, הכביש ישר לחלוטין. רק שייסעו בזהירות".

ממחוז הצפון של שירותי הכבאות וההצלה נמסר כי כוחות הכיבוי סיימו פעולת חילוץ של ארבעה מהפצועים שנלכדו בכלי הרכב שהיו מעורבים בתאונת הדרכים.