רמת הגולן: הרוג ו-9 פצועים בתאונה חזיתית

תאונת דרכים חזיתית בצומת השיריון שבמרכז הרמה הביאה למותו של אדם אחד ולפציעתם של תשעה אחרים, שניים מהם במצב בינוני. פרמדיקים של מד"א הוזעקו לזירה בכדי להעניק לפצועים טיפול

תאונת דרכים קטלנית במרכז רמת הגולן: אדם אחד נהרג אחר הצהריים (ד') ותשעה נוספים נפגעו, שתי נשים מבין הפצועים במצב בינוני, בתאונת דרכים חזיתית בין שני כלי רכב פרטיים, בצומת השריון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מותו של ההרוג, בשנות ה-30 לחייו, נקבע במקום. פראמדיקים של מגן דוד אדום הוזעקו לזירת התאונה בכדי להעניק לפצועים טיפול רפואי ראשוני במקום. שתי הנשים שנפצעו באורח בינוני סובלות מחבלות בבטן ובחזה, והן הוטסו במסוק לבית החולים רמב"ם. חמשת הפצועים הנותרים נפגעו באורח קל, שניים מהם הם ילדים, והם פונו באמבולנסים ובניידות טיפול נמרץ לבית החולים זיו בצפת.

"המראות קשים", סיפר לחדשות 2 Online יוסי גורן, מנה"ל מגן דוד אדום ירדן. "המכוניות מפורקות לגמרי, ממש לא נעים לראות את זה. חלק מהפצועים גם היו לכודים, אבל הכיבוי עשו את עבודתם ושיחררו אותם. חשוב לנו לבקש מהציבור - רק שייסעו בזהירות. לא הייתה שום סיבה בעולם לתאונה הזאת, הכביש ישר לחלוטין. רק שייסעו בזהירות".

ממחוז הצפון של שירותי הכבאות וההצלה נמסר כי כוחות הכיבוי סיימו פעולת חילוץ של ארבעה מהפצועים שנלכדו בכלי הרכב שהיו מעורבים בתאונת הדרכים.

זירת התאונה, הערב (חדשות 2)

אדם אחד נהרג בתאונה בליל הסילבסטר

אמש, בעקבות חגיגות השנה האזרחית החדשה, אירעו תאונות דרכים רבות שהביאו להרוג אחד ול-22 פצועים. הולך רגל בן 70 נהרג במעלה אדומים מפגיעת מכונית. בנוסף 22 בני אדם נפגעו בתאונות דרכים שונות ברחבי הארץ, בהם שניים במצב קשה ובינוני והשאר במצב קל. צוותי מגן דוד אדום העניקו טיפול רפואי ל-23 בני אדם שנפצעו בקטטות.

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למעלה אדומים פינו את הולך הרגל שנפגע מרכב חולף במעבר חצייה לבית החולים הדסה הר הצופים תוך ביצוע פעולות החייאה. בבית החולים נקבע מותו.

בתל אביב רוכב אופנוע בן 29 נפצע קשה בתאונה ברחוב ששת הימים. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו לזירת האירוע העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים איכילוב כשהוא מורדם.

משטרת התנועה תפסה הלילה 118 נהגים שנסעו תחת השפעת אלכוהול, ופסלה 139 רישיונות. 83 כלי רכב הורדו מהכביש. במשטרה הדגישו כי רוב מוחלט של המבלים נסע בתחבורה ציבורית או סיכם על נהג תורן, ונסע כחוק.