חיפה: קשיש ומטפלת נפגעו קשה בשריפה בדירה

קשיש בן 75 והמטפלת האישית שלו, בת 41 נלכדו בלהבות שפרצו בדירת הקשיש ונפגעו מכוויות ומשאיפת עשן. הם פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם. שני בני אדם נוספים נפגעו קל משאיפת עשן. "כל הדירה נשרפה, אי אפשר היה לראות מרוב עשן סמיך", סיפרה לחדשות 2 Online נציגה מסיירת הביטחון העירונית

הפצועים פונו לבית החולים, הדירה שנשרפה (כבאות מחוז חוף)

הקשיש והמטפלת שלו נלכדו בלהבות ונפגעו קשה: שריפה פרצה הבוקר (ד') בדירה ברחוב התיכון בחיפה. קשיש בן 75 והמטפלת שלו, אזרחית סרילנקה בת 41, נכוו קשות ושני בני אדם נוספים נפגעו קל משאיפת עשן. הדירה נשרפה כליל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות כיבוי שהוזעקו לזירה השתלטו על הלהבות וצוותים של מד"א פינו את הפצועים לבית החולים רמב"ם בעיר. מבית החולים נמסר כי "מצב הקשיש והעובדת הזרה קשה, והאישה הועברה לתא לחץ".

כוחות ההצלה מחוץ לדירה (כבאות מחוז חוף)

מגי פרץ, מסיירת הביטחון של עיריית חיפה, סיפרה לחדשות 2 Online: "בסביבות השעה 9:00 קיבלנו קריאה וכשהגענו למקום ראינו עשן סמיך יוצא מתוך דירה, בבניין בן שלוש קומות. ניסינו להיכנס לתוך הבניין, אבל זה היה בלתי אפשרי - אי אפשר היה לראות שום דבר. שמעתי צעקות מתוך הבית".

חלון הדירה המפויח (כבאות מחוז חוף)

פרץ הוסיפה כי שני עוברי אורח שעברו באזור ניסו לסייע עוד בטרם הגעת כוחות הכיבוי - ונפגעו קל משאיפת עשן. "שני צעירים ניפצו את החלונות וניסו לכבות את השריפה עם צינור גינה, והם גם שאפו עשן. תוך דקות ספורות הגיעו לזירה צוותי מד"א ומכבי אש, ובסיועם פינינו את התושבים מהבניין. כל הדירה של הקשיש נשרפה".