נהג המונית: "מתפלל לשלום האחיות"

שתי האחיות, בנות 7 ו-11, שנפצעו בתאונת הדרכים בראשון לציון עדיין מאושפזות במצב אנוש ונלחמות על חייהן. בשיחה עם חדשות 2, גולל נהג המונית את רגעי האירוע, והביע תקווה להחלמתן של השתיים

נהג מונית השירות, שהיה מעורב בתאונה הקשה בראשון לציון,  מספר לראשונה כיצד התרחשה. בשיחה עם חדשות 2, אמר כי ניסה לעקוף את הרכב לפניו, שחסם את נתיב הנסיעה, והוא התהפך אחרי שעלה על המדרכה. "אני מתפלל שהפצועות יבריאו, אבל התאונה לא קרתה באשמתי", אמר בכאב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"נסעתי לכיוון הבית, והרכב הפרטי חסם לי את הכביש. רציתי לברוח מהתאונה ולא הצלחתי ופגעתי ברכב", ציין. "עליתי על המדרכה וזה הפך לי את הרכב. זה קרה כשניסיתי לברוח ממנה אחרי שנחסם לי נתיב הנסיעה. ברגע הפגיעה איבדתי הכרה, נפתחה כרית האוויר וכל הרכב התמלא עשן. מישהו הוציא אותי דרך החלק האחורי של הרכב, פרצה שרפה כי האוטו התלקח אחרי הפגיעה".

"התעניינתי ברכב השני. לא ידעתי מי היה שם, אני מאחל להן החלמה מהירה ואני מתפלל שהן יבריאו", המשיך. מבדיקה עולה כי הייתה אכן זכות קדימה לנהג המונית, וכעת נבדק אם מי מכלי הרכב נסע במהירות מופרזת. נהג מונית השירות אומר כי הוא נהג לפי החוק, והנהגת היא זו שגרמה לתאונה על ידי חסימת הנתיב. "אני לא חושב שאני אשם". במשטרה מתכוונים לזמן את שני הנהגים לחקירה נוספת.  

שתי האחיות נפצעו קשה, אמן נפצעה בינוני

ארבעה בני אדם נפצעו אמש בתאונתה דרכים ברחוב הרצל בראשון לציון, בהם אם ושתי בנותיה, בנות 11 ו-7. מצבן של שתי האחיות אנוש והן מאושפזות בבית החולים תל השומר. התאונה אירעה כשמונית שירות ריקה מנוסעים וכלי רכב פרטי התנגשו - וכתוצאה מכך התהפכה המונית ונגררה על הכביש מרחק של עשרות מטרים עד שנעצרה.

זירת התאונה, אמש (חדשות 2)
צוותים גדולים של מד"א הוזעקו לזירת התאונה והעניקו טיפול ראשוני לפצועים, שלאחר מכן פונו לבית החולים תל השומר. השתיים שנפצעו באורח אנוש הן שתי אחיות - ילדה בת 11, שפונתה כשהיא מורדמת ומונשמת וסובלת מחבלת ראש, וילדה בת 7 שסובלת מפגיעה רב מערכתית. 

שני הפצועים בינוני הם נהג מונית השירות, בשנות ה-40 לחייו, הסובל מחבלות בכל גופו, ואמן של שתי האחיות בשנות ה-30 לחייה שהייתה עמן ברכב הפרטי - גם היא סובלת מחבלות בכל גופה.