נלחמים על חיי האחיות שנפצעו בתאונה; אמן הפצועה ביקרה אותן על כיסא גלגלים

קרוביהם של 3 בנות המשפחה שנפצעו הלילה בתאונה נודדים בין המחלקות בשיבא: בטיפול נמרץ ילדים האחיות בנות 7 ו-11 במצב קריטי ובמחלקה הכירורגית האם במצב בינוני. גם האם הפצועה יצאה לבקרן על כיסא גלגלים

מחלקת הילדים בבית החולים, הבוקר (עזרי עמרם)

הילדות שנפצעו בתאונה מאושפזות במצב קריטי: מצבן של שתי האחיות בנות ה-7 וה-11 שנפצעו אמש בתאונה בראשון לציון בין מונית שירות לרכב פרטי בו נסעו עם אמן עדיין מוגדר לא יציב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הילדות הובהלו לאחר התאונה אמש לבית החולים שיבא תל השומר, שם הן מאושפזות כשהן מורדמות ומונשמות במחלקת טיפול נמרץ ילדים. אמן, שנפצעה בכל חלקי גופה בתאונה הקשה ומצבה מוגדר בינוני, נמצאת במבנה אחר במתחם בית החולים במצב בינוני במחלקה הכירורגית. אמה (הסבתא) יושבת לצדה.

בית החולים בו אושפזו הפצועות, הבוקר (חדשות 2)

"רופאי המחלקה לטיפול נמרץ ילדים בבית החולים ספרא בתל השומר ממשיכים להאבק על חייהן של שתי האחיות שנפצעו אמש בתאונה. שתיהן מורדמות ומונשמות ומצבן מוגדר כקריטי", נמסר מבית החולים.

זירת התאונה, אמש (חדשות 2)

במהלך הבוקר אפשרו הרופאים לאם הפצועה לצאת מהמחלקה על כיסא גלגלים ולבקר במחלקה בה מאושפזות בנותיה על מנת להיות לצדן. קרובי משפחה רבים נמצאים בבית החולים, עוברים בין שתי המחלקות יחד עם האב, ומנסים לעודד אותו ואת רעייתו.

התאונה בה נפצעו הילדות ואמן התרחשה אמש ברחוב הרצל בראשון לציון. מונית שירות ריקה מנוסעים וכלי רכב פרטי התנגשו - וכתוצאה מכך התהפכה המונית.

צוותים גדולים של מד"א הוזעקו לזירת התאונה והעניקו טיפול ראשוני לפצועים. בין הנפגעים גם נהג המונית שפונה במצב בינוני. הוא סובל מחבלות בכל חלקי גופו.