מהם הרחובות המבוקשים בארץ?

מהו הרחוב הישראלי שבו נעשו הכי הרבה עיסקאות קנייה ומכירה? השיאן הוא רחוב בהתנחלות מודיעין עילית עם לא פחות מ-133 עסקאות. עם סיכום עסקאות הנדל"ן של השנה, עולה כי המכנה המשותף לרחובות המבוקשים ביותר הוא שילוב בין בנייה ישנה לפינוי-בינוי ובנייה חדשה

לא מעט אנשים נוטים לחשוב שהם גרים ברחוב הכי אטרקטיבי ביישוב שלהם. ניתוח שערך אתר יד-2 מגלה מהם באמת הרחובות המבוקשים ביותר בישראל, היכן שנקנו הכי הרבה דירות השנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרחוב המבוקש בישראל הוא רחוב חזון ישראל במודיעין עילית, בו נעשו לא פחות מ-133 עסקאות בשנה החולפת. במקום השני נמצא רחוב סשה ארגוב בצפון תל אביב, עם 130 עסקאות מתחילת השנה במחיר ממוצע של יותר משני מיליון שקלים לדירה. במקום השלישי רחוב הזמיר בנהריה, גם הוא עם יותר מ-100 עסקאות בשנה החולפת.

בהמשך הרשימה נמצא רחוב בית אל בצפון תל אביב שהפך פופולארי בשל מיזמי פינוי-בינוי בו, שהעלו את מחירי הנכסים ברחוב ואת מספר הדירות לקנייה. אחריו רחוב הרב שך בבית"ר עילית עם יותר מ-60 עיסקאות, ובהמשך רחוב הר הצופים ברחובות עם מחיר ממוצע של 1.3 מיליון שקלים לדירה.

אחריהם - דרך המשחררים ודרך מצדה בבאר שבע, שם דירה ממוצעת עלתה 600 אלף שקלים. בנתניה ברחוב ויצמן נערכו 50 עסקאות בשנה האחרונה. לכל הרחובות הללו מכנה משותף: דירות יד שנייה המוצעות למכירה לצד פרויקטים חדשים. אם הרחוב שלכם לא נכנס לרשימה השנה זה לא בהכרח נורא, כי לעתים יש ביקוש ברחובות מסוימים אך אין היצע, ובישראל מחירי הנדל"ן המשיכו לעלות בשנה האחרונה, כנראה גם ברחוב שלכם.