הלחץ עבד: בוטלה הרעלת כלבים בחיפה

לא רק אלפי הגולשים הזועמים, גם ראש העיר יונה יהב הזדעזע מהשלט שתלו אנשי העירייה - שהתריע מפני הרעלת כלבים משוטטים. יהב הורה לבטל את מבצע פיזור מלכודות הרעל שתוכנן וכתב בעמוד הפייסבוק של העירייה: "הזדעזעתי לראות את השלט"

אילוסטרציה (חדשות 2)

הסערה שחוללה תמונה אחת בעמוד הפייסבוק של עיריית חיפה הסירה את איום ההרעלה מעל כלבים רבים בעיר. ראש העירייה יונה יהב הודיע הערב (ד') על ביטול מבצע, שבמהלכו היו אמורות להיות מפוזרות מלכודות רעל ברחבי חיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגולשים העלו בשעות הצהריים המוקדמות לעמוד הפייסבוק של העירייה תמונה שבה מצולמת מודעה שתלתה עיריית חיפה - ובה התרעה מפני מבצע לפיזור מלכודות רעל לכלבים באזור קריית אליעזר.

התמונה זכתה לשיתופים רבים ברחבי הרשת, ועוררה ביקורות נזעמות מצד גולשים ופעילים בארגוני זכויות בעלי חיים כלפי עיריית חיפה.

המודעה שצולמה, היום (מתוך פייסבוק)

ראש העיר: אפעל לשנות את הנהלים

שעות ספורות לאחר מכן, יצאה מלשכת ראש העירייה יונה יהב הודעה רשמית שפורסמה בעמוד הפייסבוק העירוני. "במהלך השעות האחרונות הזדעזעתי לראות את השלט שנתלה על ידי אנשי העירייה שאני עומד בראשה, המורה על פיזור פיתיונות רעל לכלבים משוטטים", פתח יהב את הפוסט שלו.

"עם היוודע לי דבר הנוהל המתוכנן", המשיך יהב והבהיר, "הנחתי להסיר באופן מיידי את השלטים ולבטל לאלתר את הפעולה בחסות 'חוק הכלבת'. אני מתכוון לפעול לשנות את נוהל החוק המורה לעיריות לפעול כך".