האופנוען שנפגע: "מקווה שהשוטר יקבל את העונש שמגיע לו"

לאחר תאונת הדרכים החריגה בנתיבי איילון, שבה התנגש טנדר משטרתי - שנהג בפראות ובניגוד לחוק - ברוכב אופנוע, קורא האופנוען שנפגע למצות את הדין עם הנהג. בשיחה עם חדשות 2 Online אמר: "לא הגיוני ששוטר עם מדים נוסע בכזאת פראות וחותך כלי רכב בלי התחשבות בנוסעים"

רוכב האופנוע שנפגע בשעות הבוקר (ד') על ידי טנדר משטרתי שנהג בפראות ובניגוד לחוק קורא למצות את הדין עם השוטר שנהג בכלי הרכב. בשיחה עם חדשות 2 Online אמר רוכב האופנוע: "אני מקווה שיקבל את העונש שמגיע לו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה פשוט לא הגיוני ששוטר עם מדים, שאמור לתת דוגמה אישית לציבור, נוסע בכזאת פראות וחותך כלי רכב בלי התחשבות בנוסעים", אמר האופנוען. "אני מקווה שאחלים ואוכל לחזור לשגרה מלאה", הוסיף.

המקרה אירע סמוך לשעה 09:00 לפני הירידה למחלף וולפסון בנתיבי איילון לכיוון צפון, ומצלמת הרכב של אחד הנהגים קלטה את האירוע כולו. בתיעוד ניתן לראות כיצד הניידת עוברת שני נתיבים משמאל לימין מבלי לאותת ועולה על אי התנועה, ואת נהג האופנוע כשהוא מושלך ונופל לכביש.

על פי עד ראייה, שני השוטרים שהיו ברכב נדהמו מהתאונה, עצרו את הרכב בצד וניגשו לרוכב האופנוע שנשכב על הרצפה. "לא נגרם לו יותר מדי נזק, אבל הוא סובב את הברך והורדתי לו את הקסדה כי הוא היה מזועזע ממה שקרה", סיפר לחדשות 2 Online עד ראייה לאירוע. "הוא הבין שמדובר בשוטרים ופונה לאחר מכן".

רוכב האופנוע שנפצע פונה לבית חולים

על פי הנהג שתיעד את התאונה, הניידת לא נהגה במהירות מופרזת, אך ביצעה עבירות אחרות על החוק: "הם חתכו שני מסלולים בבת אחת ועלו על קו הפרדה רצוף מבלי לאותת - איך זה קורה?". אשתו של הנהג שתיעד את התאונה זעמה על השוטרים ואמרה להם כי "לא נורמלי לנהוג ככה". הם מצדם, לטענתו, לא השיבו בתשובה עניינית.

ממד"א נמסר כי סמוך לשעה 09:00 התקבלה קריאה במוקד על תאונת דרכים בין רכב לאופנוע. פרמדיקים של מד"א פינו את הפצוע בניידת טיפול נמרץ לבית החולים וולפסון בחולון במצב קל.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "האירוע נחקר על ידי בוחני אגף התנועה ומטופל ככל תאונת דרכים, לכל דבר ועניין".