תיעוד בלעדי: שוטר עלה על אי תנועה והתנגש באופנוע

רוכב אופנוע הועף הבוקר לכביש בנתיבי איילון, לאחר שטנדר של המשטרה פגע בו. בתיעוד נראה הרכב חוצה שני נתיבים ועולה על אי תנועה. הנהגים נדהמו: "לא נורמלי לנהוג ככה". המשטרה פתחה בחקירה

הנהגים בנתיבי איילון הבוקר (ד') התקשו להאמין: טנדר משטרתי חצה משמאל לימין שני נתיבים מבלי לאותת, חצה פס הפרדה והתנגש ברוכב אופנוע - שהועף ופונה מהמקום על ידי ניידת טיפול נמרץ לאחר שנפצע. תיעוד בלעדי של האירוע הגיע לידי חדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה אירע סמוך לשעה 09:00 לפני הירידה למחלף וולפסון בנתיבי איילון לכיוון צפון, ומצלמת הרכב של אחד הנהגים קלטה את האירוע כולו. בתיעוד ניתן לראות כיצד הניידת עוברת את הנתיבים ועולה על אי התנועה, ואת נהג האופנוע כשהוא מושלך ונופל לכביש.

על פי עד ראייה, שני השוטרים שהיו ברכב נדהמו מהתאונה, עצרו את הרכב בצד וניגשו לרוכב האופנוע שנשכב על הרצפה. "לא נגרם לו יותר מדי נזק, אבל הוא סובב את הברך והורדתי לו את הקסדה כי הוא היה מזועזע ממה שקרה", סיפר לחדשות 2 Online עד ראייה לאירוע. "הוא הבין שמדובר בשוטרים ופונה לאחר מכן".

רגע הפגיעה באופנוע (מתוך הסרטון)

רוכב האופנוע שנפצע פונה לבית חולים

על פי הנהג שתיעד את התאונה, הניידת לא נהגה במהירות מופרזת, אך ביצעה עבירות אחרות על החוק: "הם חתכו שני מסלולים בבת אחת ועלו על קו הפרדה רצוף מבלי לאותת - איך זה קורה?". אשתו של הנהג שתיעד את התאונה זעמה על השוטרים ואמרה להם כי "לא נורמלי לנהוג ככה". הם מצדם, לטענתו, לא השיבו בתשובה עניינית.

ממד"א נמסר כי סמוך לשעה 09:00 התקבלה קריאה במוקד על תאונת דרכים בין רכב לאופנוע. פרמדיקים של מד"א פינו את הפצוע בניידת טיפול נמרץ לבית החולים וולפסון בחולון במצב קל.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "האירוע נחקר על ידי בוחני אגף התנועה ומטופל ככל תאונת דרכים, לכל דבר ועניין".