פינה את האשפה - ורימון הלם התפוצץ בידו

עובד עיריית כפר סבא שניגש לפנות את האשפה מפח באחד הרחובות בעיר הופתע לגלות רימון בלם בתוך שקית שהונחה לצדו. הרימון התפוצץ בידו של העובד, במזל הוא נפצע רק באורח קל וסובל מכווית בידיו. שלושה רימונים נוספים נמצאו בסמוך לפח ונלקחו על ידי המשטרה לבדיקה

הרימונים שנמצאו סמוך לפח (משטרת כפר סבא)

פינוי האשפה הסתיים בפיצוץ רימון: עובד ניקיון של עיריית כפר סבא, שעסק הבוקר (ג') בפינוי פחי האשפה מרחוב תל חי בעיר, לא חשב שיסיים את המלאכה כשבידו רימון הלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העובד עסק בפינוי אחד מפחי הפלסטיק הגדולים של העירייה שהוצב ברחוב. כשהתפנה להרים שקית אשפה שהונחה בסמוך לפח במטרה לפנותה מהמקום, הבחין שבתוכה היה רימון הלם.

לאחר שהזיז את השקית שבה מצא את הרימון, ככל הנראה שהוא אחז בו - וכעבור זמן קצר הוא התפוצץ בידו. כתוצאה מהפיצוץ, הוא נפצע קל בידו - וסובל מכוויות.

רימון ההלם התפוצץ בידו של העובד (פלאש 90, יונתן סינדל)

פרמדיק מד"א, ברק חברוני, שהגיע לזירת האירוע והעניק טיפול רפואי לפצוע, סיפר: "קיבלנו קריאה על אדם שנפגע מפיצוץ. כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 22 כשהוא בהכרה מלאה ומתהלך. הוא היה פצוע באורח קל מכוויות בגפיים ומחבלה קלה בפנים. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותו לבית החולים 'מאיר'. הוא סיפר שבזמן שהכניס שקית אשפה לפח הזבל, אירע פיצוץ".

שלושה רימונים נוספים נמצאו בסמוך לפח. מהמשטרה נמסר כי נבדקות נסיבות השארת הרימונים וציינו שאין גורמים עבריינים שגרים באזור שבו הם הונחו. חבלני מחוז מרכז של המשטרה לקחו את הרימונים.