בדרך החוצה: אלון חסן זומן לשימוע לפני פיטורים

דרמה בנמל אשדוד: יו"ר ועד העובדים אלון חסן צפוי לעמוד היום בפני שימוע שלפני פיטורים. על פי גורמים בנמל – זו הסיבה להשבתות החוזרות בשבוע שעבר. חסן לא מתכוון להגיע לשימוע: "מדובר בקטנוניות"

בדרך החוצה? אלון חסן (פלאש 90)

לא אפודים ולא קסדות: יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד אלון חסן הוזמן לשימוע לפני פיטורים - כך עולה ממסמכים שהגיעו לידי חדשות 2. לטענת גורמים בהנהלת הנמל זו גם הסיבה לשביתות התכופות בשבוע האחרון. חסן עצמו טוען כי מדובר בקטנוניות של ההנהלה שמנסה לסלקו מהתפקיד, ומבהיר שאין בכוונתו להגיע לשימוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתלונה ששהגיש לאחרונה סמנכ"ל הנמל נגד חסן נכתב כי "אלון התפרץ בפראות לעבר עו"ד חיה תוך שצועד לה 'מי את שתדברי אליי', בהמשך צעק לאחד המנהלים 'אתה שקרן, אתה תמיד משקר', בהמשך עבר אליי תוך שהוא משתמש במילה שפל שוב ושוב".

עוד הוסיף הסמנכ"ל כי "עניתי לו שאין לו זכות לדבר כך, בתגובה חסן צעק לעבר 'אפס, אני יודע שאתה רוצה להיות מנכ"ל, אני אדאג שבחיים לא תהיה מנכ"ל הנמל. אני רואה בהתנהגותו איום מוחשי על מנת לנסות להרתיע מנכ"ל וסמנכ"לים מלבצע את תפקידם במקצועיות ואחריות לנמל ולא לצרכים של אלון חסן".

נמל אשדוד, ארכיון (יח"צ נמל אשדוד)

בשבוע שעבר פורסם כי עובדי הנמל פצחו בשביתה איטלקית לאחר שההנהלה ביקשה מאלה מהם העסוקים בפריקה וטעינה של מכולות מהאניות ללבוש אפוד זוהר. לטענת ההנהלה - מדובר היה בעובדים שפעלו באזור חשוך, והאפודים נועדו לסייע להם כאמצעי בטיחות. העובדים בתגובה החליטו להשבית את הפעילות, אך כעת מתבררת הסיבה האמיתית שגרמה להם לפתוח בעיצומים.

אלון חסן מסר בתגובה: "מטבע הדברים לפעמים בלהט של ויכוח, נאמרות מילים שלא צריכות להיאמר, יחד עם זאת במקרה הזה זוהי התגלמות הקטנוניות של הנהלת הנמל, ברשות גדעון סיטרמן, שלא בוחל בשום אמצעי כאשר חרב ההדחה מונחת על צווארו. הוא יורה לכל הכיוונים בתקווה לפגוע בי ודרכי בעובדים. לא אתן לו את התענוג הזה".

מההסתדרות נמסר בתגובה כי "אין כל קשר בין הדברים וכי הפרסום מגמתי, אינו נכון ואלון חסן כלל אינו מועמד לפיטורים".