צפו: מכונית עלתה באש בנתיבי איילון

מכונית פרטית עלתה בשעות הצהריים באש בנתיבי איילון בעקבות תקלה טכנית, וסתמה את אחד מצירי התנועה המרכזיים במדינה. שוטרי תנועה שהוזעקו למקום סגרו זמנית את הקטע שבין צומת הולץ למחלף השלום. עומסים כבדים הורגשו במקום

בהלה נרשמה בשעות הצהריים בתל אביב כאשר עשן רב נראה מיתמר מעל שמי העיר. כעבור מספר דקות התברר כי הסיבה לאש שפרצה, היא כלי רכב פרטי שהתלקח בכביש 20 - בנתיבי איילון וגרם לפקק תנועה אדיר באחד מעורקי התנועה המרכזיים של ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתמונות שהגיעו לידי חדשות 2 Online, נראה הרכב הבוער, שעל פי המשטרה התקלח בשל בעיה טכנית. למרבה המזל נהג הרכב הצליח להיחלץ ממנו בזמן ואיש לא נפגע כתוצאה מכך. צוותים של כיבוי אש שהוזעקו למקום כיבו את כלי הרכב הבוער.

בעקבות ההתלקחות, שאירעה כ-50 מטרים צפונית למחלף השלום, נסגר לתנועת כלי רכב הקטע שבין צומת הולץ למחלף השלום. שוטרי תנועה שהגיעו למקום הכווינו את כלי הרכב, ומאוחר יותר נפתח הכביש מחדש לתנועה - אך עומסים כבדים הורגשו במקום.

כוחות ההצלה סמוך לרכב (דוברות משטרת ת"א)

"זה היה מבהיל בהתחלה, אבל אפשר היה לראות את הרכב שעלה באש מהכביש", אמר עידו, הולך רגל שנתקל במראה יוצא הדופן. "בתוך דקות נוצרו במקום פקקי תנועה, בימים כאלה עדיף לוותר על נסיעה בדרך ולעבור לאופניים".