חולת סרטן ונכה מנותקים מהחשמל כבר יותר מ-3 ימים

זוג מבוגר מירושלים, נכה המרותק לכסא גלגלים וחולת סרטן, סובל מניתוקים בזרם החשמל מאז יום שבת, ולטענתם גם לאחר 15 פניות לחברת החשמל לא תוקנה התקלה. בנם של הזוג המבוגר אמר לחדשות 2 Online: "ההורים שלי זקוקים לחשמל מאד, ואנחנו ממעטים להשתמש במנוף לכסא הגלגלים". חברת החשמל בתגובה: "נשלח צוות לטפל בבעיה"

"ממעטים להשתמש במנוף לכיסא הגלגלים". אבי (יוסי זילברמן, חדשות 2)

חברת החשמל דיווחה הבוקר (ג') כי כל הבתים שנותקו בעקבות הסערה חוברו מחדש לרשת החשמל למעט תקלות נקודתיות. אחת מאותן תקלות נקודתיות נמשכת בביתם של משפחת הנדרקור בשכונת רמת שלמה בירושלים כבר יותר משלושה ימים - למשפחה אין חשמל באופן רצוף מאז יום שבת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בבית, שבו מתגוררים אביגדור המרותק לכסא גלגלים ומזל שחולה בסרטן, מנסים להתמודד עם המצב הקשה. בנם דוד סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online על מה שהתרחש בבית בימים האחרונים: "פנינו יותר מ-15 פעמים לחברת חשמל שתגיע ותתקן את התקלה. ההורים שלי זקוקים לחשמל מאד, אבא שלי זקוק למנוף לכסא הגלגלים שלו, ואנחנו ממעטים להשתמש בו כעת כדי שהסוללה הפנימית לא תיגמר".

הפסקת החשמל בבית משפחת הנדרקור נמשכת כבר יותר משלושה ימים. צוותים של חברת חשמל דווקא הגיעו לבית, אבל לדברי דוד, הם לא סיפקו מענה כלשהו: "הגיעו לכאן כבר אנשי חברת החשמל, שבסך הכל עושים עבודה טובה, אבל לנו הם אמרו שהם לא יודעים איך לטפל בבעיה שלנו ושצריך להגיע צוות אחר. כך נאמר לנו כבר כמה פעמים, ואנחנו עדיין מחכים לצוות המיוחל".

בינתיים ארבעת הילדים מנסים לעזור להוריהם, וחיברו כבל חשמלי מאולתר מבית השכן שיש לו חשמל לבית ההורים כפתרון ארעי עד שיחזור מתח החשמל באופן סדיר. "אנחנו רואים יותר ויותר אנשים מחוברים לחשמל", אומר דוד, "אנחנו צריכים רק עוד פוש קטן וגם אצלנו יהיה".

מחברת החשמל נמסר בתגובה כי "חברת החשמל מטפלת כל העת במקרים בודדים וכבר בשעה זו נשלח צוות לטפל בבעיה".