חופשה סוערת לתיירים בירושלים

בישראל חצי מטר של שלג זאת מערכת של פעם במאה שנה, אבל במקומות רבים במערב אירופה ובצפון אמריקה זה קורה מדי שנה. התיירים מהמדינות הקרות שבילו בישראל בסופה מספרים כיצד הם העבירו את ימי השלג, ומה הם חושבים על ההתנהלות הישראלית במזג האוויר הקיצוני

תיירים מחו"ל שמגיעים לישראל בדצמבר לרוב רוצים לברוח מהקור ומהשלג בארצות מוצאם. התיירים שהגיעו לארץ בשבוע שעבר הופתעו מהסופה העזה, שיצאה מראות שהם מכירים מהבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התיירים בירושלים לקחו חלק בהווי שנוצר בבירה, כמו אותה תיירת שצולמה שוחה להנאתה במלון מצודת דוד - כשמסביבה משתוללת סופת שלג. בקי מאנגליה אומרת כי הבלגן לא מאפיין רק את ישראל: "גם אצלנו כשיורד שלג הרכבות מפסיקות לפעול והאנשים משתגעים, יש לנו בדיוק את אותן בעיות, אבל אצלנו זה קורה יותר מאשר אצלכם".

הקנדים גורפים שלג גם בחופש (חדשות 2)

אמילי מארה"ב לא מתרגשת מהשלג: "זה ממש כלום לעומת מה שקורה אצלנו בחורף, מה שמקשה עלינו הוא חוסר היכולת לנוע". את קנוט מגרמניה מעניינת רק האפשרות לצאת מהעיר.

גם התיירים שהגיעו לתל אביב לא בנו על חורף סוער. תיירים שניסו להגיע לירושלים נתקעו בפקקים בכביש 1 כמו כולם, ובסוף הגיעו לבירה וניצלו את השיפור במזג האוויר. אחרים היו כבר צריכים לארוז ולנסוע הביתה, כשהסיפורים על החורף החם בישראל נשארו רק סיפורים.