פרס הודה למתנדבים במרכז הסיוע: "הגאווה החמה של ירושלים"

לאחר ימים ארוכים בהם שהו רבים מאזרחי העיר בעלטה, סייר הנשיא שמעון פרס במרכז הסיוע בעיר ושוחח עם עשרות המתנדבים. "אני גאה באנשים אשר פתחו את הבית ואת הלב עבור אחרים", אמר פרס

בזמן שירושלים מנסה לשוב לשגרה, סייר היום (א') הנשיא שמעון פרס במרכז חירום בבירה ושוחח עם עשרות מתנדבים שחילקו מזון ושמיכות בימי הסערה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנשיא התקבל במרכז החירום על ידי ראש העיר ניר ברקת שהציג בפניו את עבודת אנשי המרכז והחמ"ל, שקיבלו בימים האחרונים פניות רבות מרחבי העיר. המתנדבים במרכז סיפרו לנשיא כיצד ביקרו, מהרגע שבו הוכרז על פתיחת צירי התנועה בדרך לירושלים, בעשרות בתי קשישים באמצעות משאיות חלוקה, ועל הסיוע שנתנו לכוחות הביטחון בפילוס השלג.

הנשיא ביקש לחזק את ידיהם של עשרות המתנדבים והודה להם על עבודתם. "אתם הגאווה החמה של ירושלים", אמר פרס. "אני גאה באנשים אשר פתחו את הבית ואת הלב עבור אחרים, ובאלה שעזבו הכול ובאו למרכז כדי לעזור. באתי לומר לכם תודה כאזרח ותושב ירושלים, הוספתם הרבה חן ואדיבות לימים הקשים".

לאחר ששוחח עם המתנדבים במרכז הסיוע, התפנה פרס לשיחה קצרה כמה עשרות ילדים המתגוררים בירושלים, שהעבירו את השבת האחרונה בבתיהם - ללא חיבור לחשמל. "השתמשנו בפנסים אך עכשיו חזר החשמל לבתים והכל בסדר, ניצלנו את הזמן גם ליהנות בשלג עם המשפחה והחברים", סיפרו הילדים לנשיא.