ת"א: מרפסת קרסה על מכונית, אין נפגעים

מרפסת בבניין מגורים ישן ברחוב הירקון התמוטטה על החניון שמתחת. נזק נגרם לשתי מכוניות. ככל הנראה, אין קשר בין קריסת המרפסת למזג האוויר הסוער, אלא מדובר בעייפות החומר של המבנה. מהנדס של עיריית תל אביב-יפו בוחן את המקרה

נזק נגרם למכונית (דוברות מחוז תל אביב)

רכב הולך לאיבוד דרך מרפסת: מרפסת בבניין בן ארבע קומות ברחוב הירקון בתל אביב קרסה היום (א') על החניון שמתחת וחלקים ממנה פגעו בשתי מכוניות. נזק כבד נגרם לאחת המכוניות, אך למרבה המזל איש לא נפגע. ככל הנראה, הקריסה לא קשורה למזג האוויר הסוער שפקד את ישראל בימים האחרונים ולגשמים העזים שירדו בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהערכה ראשונית עולה, כי המרפסת התמוטטה כתוצאה מעייפות החומר של הבניין הישן. מהנדס של עיריית תל אביב-יפו בוחן את נסיבות האירוע.

קריסת המרפסת אמנם לא קשורה ככל הנראה לסערה, אך ברשויות המקומיות התחילו לטפל בנזקים שכן נגרמו כתוצאה ישירה ממזג האוויר. לפי הערכות ראשוניות, נזקי הסופה וההוצאות שבהן נושאות הרשויות המקומיות הגיעו כבר למעלה מ-300 מיליון שקלים.

המרפסת שקרסה (דוברות מחוז תל אביב)

יושב ראש מרכז השלטון המקומי שלמה בוחבוט ושר האוצר יאיר לפיד שוחחו ביניהם במהלך סוף השבוע וסיכמו כי האוצר יכסה כל הוצאה מיוחדת של הרשויות בגין הסופה, שנוגעת להצלת חיי אדם וסיוע לנזקקים.