העולים מפרו יתחתנו בלי חשמל? "יהיה שמח"

רבקה ואוריאל פרידמן, שעלו מפרו והתגיירו, היו אמורים להתחתן מחר בערב , אלא שבשל הסופה הם יאלצו להתחתן ככל הנראה בלי חשמל בהתנחלות רחלים. הכלה הנרגשת: "הרב אמר לא לשנות את התאריך". חברים של בני הזוג מנסים לעזור ולארגן משלוח אוכל. מוזיקה לא בטוח תהייה, ושמלת כלה עדיין אין

הזוג המאושר ביחד (באדיבות המשפחה)

רבקה (44) ואוריאל (45) פרידמן, עולים חדשים מפרו היו אמורים להינשא מחר בערב באולם בהתנחלות תפוח, אך השלג הכבד לא מאפשר לאורחים שלהם - רובם תושבי ההתנחלות רחלים שבשומרון להגיע. למרות הכל, החליטו בני הזוג לקיים את החתונה בתנאים קשים - פחות מ-24 שעות לפני החתונה עוד אין עוגה, אוכל או חופה. גם החשמל עדיין לא פועל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשל החסימות בדרכי ההגעה, החתונה תיערך בהתנחלות רחלים, שמנותקת כבר מיום חמישי מחשמל. השניים עלו מפרו כדי להתגייר בארץ, וכעת הם מנסים בכל כוחם להצליח לארגן את החתונה בעזרת חברים.

ורד בן סעדון, תושבת המקום, התקשרה למפקד אוגדת יהודה ושומרון, תא"ל תמיר ידעי, גוללה בפניו את פרטי המקרה והוא העביר בקשה לנסות להציב גנרטור לכבוד המאורע המשמח. הכלה, נרגשת מאוד אך לחוצה בשל המעמסה בארגון האירוע בזמן קצר כל כך, אמרה כי לא רצתה לדחות את החתונה. "הרב שלי אמר לי לא לשנות את זה כי זה כתוב כבר בכתובה ובשמיים, ואני מאמינה שיהיה טוב", סיפרה הכלה לחדשות 2 Online.

כסא הכלה בדרך למקום האירוע (באדיבות המשפחה)

"אנחנו נצטרך לעשות הרבה שמח כדי לחפות על התנאים", סיפרה בן סעדון, שמנסה לגייס עזרה. "אין כרגע צפי לטיפול בתקלת החשמל ואנו לא יודעים מה יהיה לאכול ואם תהיה מוזיקה. אנו מנסים לארגן משלוח של מזון שיגיע, אבל זה בטוח לא הסטייקים ושאר האוכל שהיו אמורים להיות במקור".

"מקוווים שנצליח להביא אוכל"

הכלה הוסיפה לסיכום: "אני מאוד לחוצה, ואני מקווה שנצליח להביא אוכל, בהתחלה חשבנו להכין עוגה ברחלים בצורה כלשהי אבל זה בלתי אפשרי". בחברת החשמל אמרו בעקבות פניית חדשות 2 Online הם ייצרו קשר עם בני הזוג, ויפעלו לתקן את התקלה.

המשפחה הנרגשת (באדיבות המשפחה)

"אנחנו מתרגשים עם הזוג ונעשה כל שניתן כדי לסייע להם להתחתן בשמחה עם כל חבריהם מהישוב רחלים", אמר ראש המועצה האזורית שומרון גרשון מסיקה. במקביל, המועצה נמצאת מאז הבוקר בעיצומו של מבצע חילוץ של תושבים מהישובים השונים. המבצע נעשה בשיתוף צה"ל ועד כה פונו כאלף בני אדם.

לסיוע פנו לוורד: 052-7966613

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv