צפו: הרי ירושלים מהאוויר ביום שלאחר הסערה

לראשונה מאז שפסק השלג לרדת, יצאה הבוקר השמש והחלה להפשיר את הררי השלג שנערמו ביממות האחרונות. בסיור אווירי של רחפן חדשות 2 Online ניתן להבחין בנוף עוצר הנשימה של ההרים המושלגים שמחוץ לאולפן החדשות

אלפים עדיין ללא חשמל, הכבישים חסומים והקור מקפיא - אבל השלג שירד בסוף השבוע האחרון ונערם על הקרקע ברחבי הבירה הותיר מראות מרהיבים שקשה להתעלם מהם. שלחנו את הרחפן של חדשות 2 Online לדאייה בהרי ירושלים, שבה נחשף היופי עוצר הנשימה של הפתיתים הלבנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לראשונה מאז יום חמישי האחרון יצאה הבוקר השמש, ולמרות הקור העז, החלה להפשיר את השלג שנערם לגובה של מעל לחצי מטר. אולפני חדשות 2 הממוקמים בנווה אילן שבהרי ירושלים, נצבעו גם הם בלבן, ובתמונות האוויריות ניתן להבחין במספר רכבים שעדיין תקועים במקום, למרות השלג שנמס באופן חלקי. חדי העין יוכלו אפילו להבחין בעובדי החדשות, שחלקם נצורים באולפן מאז תחילת הסערה.

בינתיים, בחברת החשמל ממשיכים המאמצים להגיע ל-14 אלף הבתים שנותרו ללא חשמל. בירושלים, העיר שבה נרשם המספר הרב ביותר של ניתוקים בימים האחרונים נותרו רק 6,000 בתים ללא חשמל. בחברת החשמל מדגישים הבוקר כי הם פועלים במתכונת חירום וצופים כי ייקח עוד זמן עד לתיקון כל התקלות.

הבוקר נפתח מחדש כביש מספר 1 לתנועה חלקית, ובמשטרה מדגישים בפני ציבור הנהגים כי הדרכים עדיין קפואות, דבר שיכול לגרום להחלקה. בשעות הבוקר נרשמו מספר תאונות, אך למרבה המזל, הנהגים שמרו על נסיעה איטית דבר שגרם לפגיעות קלות בלבד. בהמשך היום, לאחר הפשרה נוספת, צפוי הכביש, המהווה את אחד מעורקי התחבורה העיקריים במדינה, להיפתח לתנועה מלאה.