קורבנות נוספים בסופה: שתי גופות נמצאו בנחל צאלים

כוחות חילוץ איתרו בנחל את הגופות, ככל הנראה של שני צעירים שיצאו לטייל לפני שלושה ימים מאזור רהט ועקבותיהם נעלמו. צוותי החילוץ הצליחו להגיע אל אחת הגופות ולהוציאה מהמים, אך בשל התנאים הקשים חילוץ הגופה השנייה יימשך רק מחר

הסופה העזה ממשיכה לגבות קורבנות בנפש: לאחר ששני מטיילים שיצאו לטייל בנחל צאלים, באזור ים המלח, נעלמו - איתרה אחר הצהריים (שבת) המשטרה שתי גופות בתוך המים. גופה אחת חולצה והאחרת טרם נמשתה מתוך הסחף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המטיילים, בשנות ה-20 לחייהם, יצאו לפני שלושה ימים מאזור רהט ומאז נעלמו עקבותיהם. אתמול הצליחה המשטרה לבצע איכון טלפוני של אחד הסלולריים שלהם - שהצביע כי הם נמצאים באזור נחל צפירה. אמצעי איכון נוסף שהופעל היום הוביל את הכוחות אל אזור נחל צאלים - שם מצאו את הגופות.

אנשי יחידת החילוץ ערד ביחד עם כוחות משטרה ממרחב נגב הצליחו, בחילוץ מורכב, להגיע אל אחת הגופות ולהוציא אותה מתוך השיטפון בסיוע מסוק. הגופה השנייה עדיין בתוך מימי הנחל וכרגע לא ניתן לחלצה - בשל תנאי מזג האוויר הקשים המסוכנים לצוותים ולמסוק. החילוץ יימשך רק מחר.

המשטרה קוראת לאזרחים שלא להגיע לאזורי השיטפונות, מחשש לקריסה של כבישים בשל הזרימה העזה בנחלים ובמפלים בדרום.

ניסה לתקן המרזב ונהרג. ראשל"צ (חדשות 2)

עלה לתקן את המרזב ונפל אל מותו

אמש גבר כבן 36 נפל אל מותו מגג ביתו שבראשון לציון. ככל הנראה, הוא עלה לקומה שלישית במבנה כדי לפתוח סתימה במרזב ואז החליק ונפל.

למקום הוזעק צוות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום, שביצע בו החייאה ממושכת, אך נאלץ לקבוע את מותו בזירה.

הלילה, תינוק כבן שנה נמצא ללא רוח חיים , לאחר ששריפה פרצה בדירה בקומה רביעית ברחוב אלשווילי בלוד. אביו של התינוק, בן 32, פונה לבית החולים אסף הרופא כשהוא במצב קל. הוא נפגע מכוויות בכל חלקי גופו ומשאיפת עשן. מהחקירה עלה כי התאונה התרחשה בשל תנור שהושאר דולק.