שלג בהרי אדום - סוער גם באילת

תיירים רבים שהגיעו לאילת כי ביקשו לברוח קצת ממזג האוויר הסוער ברחבי הארץ - נתקלו בטמפרטורות נמוכות גם בעיר הדרומית, שם התעוררו התושבים להפתעה בדמות פסגות לבנות בהרי אדום. "זה עדיין עדיף על ירושלים בשלג", אמר אחד מהנופשים

שלג בהרי אדום (יאנה גולדשטיין)

מבלים במלונות במקום בחופים: נופשים רבים שביקשו לברוח מהסערה ולנפוש מעט באילת, נתקלו במזג אוויר סוער גם בעיר הדרומית. יחד עם זאת, בתי המלון עמוסים מאחר שחלק מהנופשונים הוזמנו שבועות לפני פרוץ הסערה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הזמנו את הנופש מזמן", סיפר איתי, סטודנט מבאר שבע. "אבל עדיין, 10 מעלות באילת עדיפות על 10 מעלות בבאר שבע או על ירושלים בשלג". לדבריו, לחוף הים הוא לא ילך: "בגד הים ייצא מהמזוודה רק לספא".

"דומה יותר לפינלנד" (ברק בן חיים)

תושבי עיר הקיט התעוררו הבוקר להפתעה: פסגות הרי אדום היו לבנות ומושלגות. בשל כך, התמלאו הקניונים ומרכזי הקניות בעיר בקונים רבים, שביקשו להימלט מהקור שפקד את העיר, שבימים כתיקונם שטופת שמש.

ג'רון, תייר מפינלנד שמבקר בישראל, סיפר כי הגיע לארץ לפני שמונה ימים וחיפש קצת שמש. "זה התחיל במזג אוויר טוב אבל הידרדר לאט לאט. ברחנו לאילת כי רצינו שמש, אבל גילינו שמזג האוויר כאן דומה יותר לפינלנד באביב מאשר לישראל בקיץ".