רמת גן: סריקות אחר קשיש שנפל לבור

בן ה-76 יצא להליכה ממועדונית לכיוון ביתו הנמצא סמוך לגשר המכבייה ברמת גן. הוא יצר קשר עם משפחתו באמצעות הטלפון הסלולרי שלו ואלו הזעיקות את כוחות הביטחון המבצעים סריקות נרחבות אחריו. מצבו מוגדר טוב אך קיים חשש כי הוא עשוי להיכנס למצב של היפותרמיה

חיפושים נרחבים. ארכיון (רפעת עכר)

קשיש בן 76 שיצא הלילה (ה') ממעודנית באזור רמת גן לכיוון ביתו הסמוך לגשר המכבייה, נפל לבור. הוא התקשר למשפחתו באמצעות הטלפון הנייד שלו וסיפר על מצבו. בני המשפחה הזעיקו את כוחות הביטחון ואלו החלו לבצע סריקות על מנת לאתרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות הביטחון מעריכים כי מצבו של הקשיש טוב. בשיחות שקיים עם צוותי החיפוש באמצעות הטלפון הניייד שברשותו, סיפר כי מצבו יציב וכי הוא אינו פצוע. בשלב מסויים אבד עימו הקשר משום שככל הנראה נגמרה הסוללה בטלפון הסלולרי שלו.

החשש הוא כי הקשיש עשוי להיכנס למצב של היפותרמיה בשל הקור העז השורר באזור. בשל אותו חשש הוזעקו למקום כוחות שיטור, הצלה ומגן דוד אדום על מנת לספק לו טיפול רפואי מהיר ברגע שיאותר.

הסופה החורפית שהגיעה לאזורינו כבר הובילה ללא מעט נזקים ומפגעים. צעיר בן 25 נפגע אמש משמשייה שעפה ממרפסת ברחוב המסגר בתל אביב. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו לצעיר טיפול רפואי ופינו במצב קל אותו לבית החולים "איכילוב" בעיר, עם חבלה וחתך בראשו.

אתמול בשעות הצהריים נלכדו נוסעים ברכב בתוך שיטפון בנחל קידרון במדבר יהודה וחולצו בידי צוותי הצלה. כמה שעות לאחר מכן, נקראו כוחות ההצלה לנחל אוג לחלץ אדם שנכנס אל הנחל לפני השיטפון ונלכד בתוכו. בנחל איילון בתל אביב ובנחל חרוד שבעמק בית שאן דווח על זרימה חזקה של מים.

בשדה ורבורג חולצה נהגת שנתקעה בהצפה, בתל אביב קרס עץ בדרך קיבוץ גלויות וחסם את התנועה ובאשדוד סככה שהתעופפה באוויר קרעה קו מתח גבוה עם רכבה בתוך זרם מים. נהג טנדר שחלף במקום גילה תושייה וחילץ את הנהגת ללא פגע.