צפו: גולשים - גם בלב הסערה

כ-30 גולשי "קייט סרפינג" לא נבהלו מהסערות והרוחות, ויצאו לגלוש בחוף ים בתל אביב. לטענתם, מזג האוויר הסוער אופטימלי לגלישה עם מצנח -"באים לגלוש בתנאים הכי קיצונים שיש" . צפו בתמונות הנדירות

לרובנו ידוע כי לא מומלץ לצאת החוצה בימי סערה ורוחות עזות, אך ישנם גולשים אמיצים שדווקא היום יצאו אל הים - עם גלשן וחיוך. כ-30 "קייט-סרפרס" - גלישה עם מצנח - גלשו בחוף גאולה בתל אביב על אף מזג האוויר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חלק מהגולשים הסבירו כי ימי הסערה הם ימים אידיאלים לסוג זה של גלישת גלים. לדבריהם, רק במשך מספר ימים בודדים  ("אולי שלושה ימים בכל השנה") הרוחות העזות הם אופטימליות, ועל כן הם התעקשו להתאמן דווקא במהלך הסופה.

לא נבהלים מהרוחות העזות

אוריה אסא, מקום שני בארץ בקייט סרפינג, הסביר כי "הרבה אנשים מתחבאים בבית מתחת לפוך, אבל אנחנו מחכים כל השנה ליום כזה ולתנאים האלה". לדבריו, "גולשים רבים ברחו מהעבודה ומהבית ובאו לגלוש".

גולשים בלב הסערה

אסא הוסיף כי "הים עוד לא בשיא הגובה" - הגולשים מצפים לגלים בגובה של ארבעה מטרים, והיום גובה הגלים היה כמטר וחצי עד שני מטרים. "זה יכול להיות מסוכן - יש רוחות חזקות שיכולות לרסק אותך על החוף אם אתה לא יודע מה אתה עושה, אבל הגולשים כאן מנוסים וזהירים".

גולש נוסף, עדי דגני, הבהיר כי החבורה "באה לגלוש בתנאים הכי קיצוניים שיש". לדבריו, אין לו חשק להיות מתחת לפוך - "הפוך שלי פה בים, אנחנו מחכים לימים האלה ובאים לים ליהנות".