בשל הצפות: בכמה ערים כבר בוטלו הלימודים

באום אל פאחם, בטירה ובקלנסווה הוחלט הבוקר שלא לשלוח את התלמידים למוסדות החינוך בשל הצפות שכבר החלו בעקבות הגשמים העזים. בעיריות הדגישו כי הפיקו לקחים מהחורף שעבר ובחרו שלא לקחת סיכון

ההצפות הבוקר בטירה (סובחי סמרה)

הסערה הגדולה הראשונה של החורף מורגשת בכל רחבי הארץ, ובערים אום אל פאחם, טירה וקלנסווה הוחלט הבוקר (ד') לבטל את הלימודים במוסדות החינוך בגלל תנאי מזג האוויר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שלחו לנו תמונות וסרטונים למייל Mail@news2.co.il או בהודעת סמס לטלפון 2222, ורשמו את שמכם המלא ומיקומכם

עיריית אום אל פאחם, יחד עם ועד ההורים העירוני, החליטו שלא לקחת סיכון ולאור ההצפות שהיו בעיר שנה שעברה, לבטל את יום הלימודים בכל מוסדות החינוך.

בקלנסווה ובטירה שבמשולש ההצפות כבר החלו הבוקר בחלק מהרחובות ובעקבות כך הוחלט שלא לשלוח את התלמידים למוסדות החינוך. בשתי העיריות מבהירים שהם מוכנים לכל תרחיש ומדגישים שלמדו את הלקחים מהשנה שעברה והחליטו לא לקחת סיכון.

נוסעים בגשם (אלעד זוהר, חדשות 2)

גשמים חזקים החלו לרשת משעות הבוקר המוקדמות מצפון הארץ ועד למרכז, ופסגת החרמון החלה להיצבע בלבן, וירדו בה כ-20 סנטימטרים. מרשות המים נמסר כי 30-40 מ"מ של גשם נרשמו בגליל, בשרון ובגוש דן במהלך הלילה.

מפלס הכנרת עלה ב-1 ס״מ ועומד על 211.39-. הנחלים בצפון עדיין לא נמצאים בשיא הזרימה, שצפויה להתגבר בשעות הקרובות. 15 ס"מ של שלג הצטברו באתר החרמון, כשבפסגות הגבוהות של ההר הצטברה כמות גדולה הרבה יותר.