"האם דיממה, הייתה מאוד מבולבלת, לא הצליחה להסביר מה קרה"

בשעות הלילה קפצה אם עם בנה מהקומה השנייה בבניין מגורים. השניים נחתו על גג מכונית המשפחה ונפצעו בינוני, והשכנים טוענים: "מדובר בנס - הם כמעט אף פעם לא חונים במקום הזה. הם יכלו ליפול על הבטון"

"זה נס שהם נפלו על האוטו": השכנים של האם ובנה שקפצו מהחלון הלילה מדירתם במרכז הארץ טוענים כי רק צירוף מקרים מנע פציעה חמורה יותר, ומתקשים לעכל את המאורעות: "לא האמנו שזה יכול לקרות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לטענת השכנים, השניים נפלו על רכב המשפחה שחנה במקום נדיר. "אני יכול לספור על אצבעות כף יד אחת את מספר הפעמים שהם חנו פה", סיפר יעקב גינדי, שכן המשפחה. "בדרך כלל הם חונים בשביל ליד. הם יכלו ליפול על הבטון - זו השגחה פרטית שהיא חנתה פה ונפלה על האוטו. היה פה נס".

"ברוך השם שנגמר ככה, שהם נפגעו רק ברכוש ולא בנפש", הוסיף שכן אחר. "יש להם מזל, זה באמת נס. לא האמנו שזה יכול לקרות פה בבניין הזה".

גינדי, שהיה הראשון שראה את בני המשפחה לאחר הנפילה והזעיק את מד"א לזירה, סיפר כי שמע קול חבטה בלילה. "אשתי אמרה לי לקום ולראות אם לא נפל משהו או נכנס פורץ", שיחזר. "כשיצאתי מהדירה שמעתי את הצעקות של הילד וראיתי את בני המשפחה מסתובבים מבוהלים. לא קלטתי שהוא נפל מגובה כזה, חשבתי שהם החליקו או שהילד השתולל".

"שאלתי את האמא מה קרה, והיא לא יכלה להסביר אפילו - היא הייתה מאוד מבולבלת", הוסיף גינדי. "בסוף היא אמרה שהילד נפל מגובה, ואז קישרתי את האירוע לשקע על המכונית". לדברי גינדי, השניים לא נראו פצועים במבט ראשון: "לא האמנתי שהם נפלו מגובה כזה. היא הצליחה ללכת, למרות שהיה לה קצת דם על הרגל. השכבנו את הילד כדי שלא להחריף את הפציעה, ותוך דקה וחצי כבר הגיעו פרמדיקים וטיפלו בו".

המכונית שעליה קפצו האם ובנה (חדשות 2)

האם נחקרת בחשד לתקיפת ישע

האם ובנה שקפצו נפצעו בינוני ופונו לבית החולים אסף הרופא. המשטרה פתחה בחקירה, כשהחשד נגד האם הוא תקיפת חסר ישע על ידי אחראי. האירוע התרחש קצת אחרי חצות, לאחר שדווח למשטרה ולמד"א על נפילת אם ובנה נפלו מחלון בבניין מגורים. מדובר בבניין על עמודים, כשהגובה של החלון שממנו קפצו השניים הוא כעשרה מטרים.

פרמדיקים של מד"א מצאו את האם ובנה על גג מכונית והעניקו להם טיפול ראשוני במקום. לאחר מכן פינו אותם לבית החולים אסף הרופא, כשהם סובלים מחבלות בגפיים ויש חשד לפגיעת בטן אצל הילד. במשטרה התעורר מיד החשד כי לא מדובר בנפילה, אלא בקפיצה. מבדיקה ראשונית עלה כי בעלה של האישה חזר הביתה בשעה מאוחרת ודפק בדלת. לטענת האישה, היא לא האמינה שזה הוא - נבהלה ואז קפצה.

הבוקר שוחררה האם מבית החולים והועברה לחקירה בתחנת המשטרה, שלאחריה יתקיים דיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בראשון לציון.