עכו: קשיש בן 80 חולץ מבור לאחר 4 שעות

בני משפחתו של הקשיש דיווחו על היעדרותו למשטרת עכו, שפתחה בחיפושים נרחבים ברחבי העיר. השוטרים הצליחו ליצור עמו קשר בטלפון, אך הוא לא ידע להגיד היכן הוא נמצא. לבסוף, אותר הקשיש לאחר ששמע את הסירנות של ניידות המשטרה מתקרבות ואמר לשוטרים

חולץ כעבור 4 שעות. הקשיש והשוטרים (רפעת עכר)

קשיש בן 80 מעכו, שהקשר בינו לבין משפחתו אבד היום (שבת) בשעות הצהריים, חולץ בשלום מבור שבו שהה במשך ארבע שעות באתר בנייה בעיר, לאחר שכוחות משטרה שפתחו בחיפושים אחריו הצליחו לאתרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבצע החיפושים יצא לדרך, לאחר שאשתו של הקשיש התקשרה למשטרה ודיווחה כי בעלה לא עונה לטלפון הנייד שלו. בתחנת עכו לא לקחו סיכונים מיותרים ומיד שלחו ניידות סיור ופקחים בניסיון לעלות על עקבותיו של הקשיש, כשבמקביל מנסים השוטרים ליצור עמו קשר טלפוני.

אחרי כמה שעות הצליחו השוטרים להשיג את הקשיש בטלפון הנייד ושאלו אותו למיקומו. הוא טען שנפל לתוך בור בוץ, אך אינו יודע היכן הוא נמצא. שוטרי סיור החלו לחפש באתרי בנייה בעיר ובאזורים שבהם יכולים להיות בורות. תוך כדי הסריקות, שמרו השוטרים על קשר טלפוני עם הקשיש ואמרו לו שיפעילו סירנות במטרה לברר האם הוא מצליח לשמוע אותם מתקרבים.

כששמע הקשיש את הסירנות מתקרבות, רס"ר מוחמד בטאח, שוטר ותיק בתחנת עכו, יצא מחוץ לניידת והחל לחפש אחריו - עד ששמע את צעקותיו. השוטר נכנס לתוך אתר בנייה ומצא את הקשיש בתוך הבור. לאחר כארבע שעות, כשהוא תשוש וחלש, פונה האיש לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בנהריה.

רס"ר בטאח סיפר לחדשות 2 Online: "שמעתי את הצעקות והחלטתי שלא לקחתי סיכון. קפצתי מעל מכשול גבוה והתחלתי לחפש אותו עד שבסוף הצלחתי לאתר אותו בבור".