מבצע חילוץ מוצלח: שוחררה בת 4 שדודה התבצר עמה בדירה

תושב אשקלון התבצר עם אחייניתו בדירה כשהוא מסרב לתחינות המשפחה והשכנים לשחרר אותה. אחרי שעתיים של מו"מ כושל, השתלשלו כוחות ימ"מ מהגג, הפעילו זיקוקים ופרצו לדירה תחת המרפסת. הילדה חולצה בשלום

מבצע חילוץ דרמטי: תושב אשקלון בן 40 התבצר היום (ד') בדירה בעיר כשהוא מחזיק באחייניתו בת ה-4 ומסרב לשחררה. כוחות ימ"מ ומשטרה הצליחו לחלץ את הילדה - והכל תועד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בשעות אחר הצהריים ברחוב אריה בעיר. הדוד לא איפשר למשפחה או לשכנים להיכנס אל הדירה ולקחת את הילדה, וכוחות משטרה הוזעקו למקום. דודו לוי, תושב אשקלון שעבר במקרה בסמוך ראה את המתרחש ותיעד את הרגעים המפחדים במצלמתו.

השוטרים נכנסו אל המרפסת (דודו זוזות)

"עברתי במקרה במקום וראיתי שוטר עומד ליד הבניין ולידו ניידת כיבוי אש", סיפר לוי לחדשות 2. "ראיתי את המתבצר מנהל משא ומתן עם השוטרים, ותוך כדי צעק: 'אני לא חולה נפש, אני צדיק'. הילדה הייתה בתוך הבית והוא עמד במרפסת, נופף בתמונות של ליברמן ודרש לדבר עם ראש העיר איתמר שמעוני".

בתום כשעתיים של משא ומתן עם המתבצר החליטו השוטרים לפעול. אנשי ימ"מ טיפסו על הגג ומבצע החילוץ החל. "לפתע ראינו ראשים מבצבצים על הגג. הם כנראה ניסו לעשות זאת בלי שישים לב", תיאר הצלם. "ואז ניתן אות, הם ירדו ונזרק רימון הלם". 

הדוד מוצא מהבניין (דודו זוזות)

"חילוץ כמו בסרט הוליוודי"

בתמונות נראים המחלצים כשהם משתלשלים בחבלים אל תוך המרפסת וקולות נפץ והבזקי אור ברקע. כעבור זמן קצר פרצו אנשי הימ"מ אל תוך הבית וחילצו את הילדה בת ה-4, לקול מחיאות הכפיים של השכנים שנאספו למטה. לילדה לא נגרם כל נזק והיא חולצה בשלום.

"זה נראה כמו סרט הוליוודי באמצע הרחוב", סיכם לוי את החילוץ המוצלח.