אביו של הילד שנחנק למוות: "הוא נסגר, לא הצלחתי להגיע אליו"

כיממה לאחר הטרגדיה שפקדה אותו, אמר אביו של הילד בן ה-12 שנמצא מת בחדרו בביתו שבבאר שבע, כי הוא "לא יכול להגיד שהיו סכסוכים או כעסים", ושלל את האפשרות שבנו שם קץ לחייו. "זו תאונה טראגית"

יממה לאחר שילד בן 12 נמצא מת בחדרו בבאר שבע, מנסה אביו לעכל את גודל האסון שהכה במשפחה. בריאיון לחדשות 2 שלל האב את האפשרות שבנו שם קץ לחייו וסיפר: "באיזשהו שלב הוא נסגר ולא הצלחתי להגיע אליו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הוא היה ספורטאי, ילד אהוב, הייתה לו קבוצה בפייסבוק וכל הזמן היו אומרים לו שאוהבים אותו", אמר האב. "שמעתי כל מיני אנשים שאומרים שאולי הוא קיבל איזה מסר של אפליה בנוגע למוצא שלו, אבל אני שולל את זה מכל וכל".

"זו לא הייתה התאבדות, לא היה ולא נברא", הדגיש האב. "הילד לא יודע מה זה הדבר הזה. זה ילד שאוהב לחקור ולנסות כל דבר והפעם הוא שיחק עם הסמרטוט הזה, הידק אותו סביב עצמו וכנראה שהסתבך. זו תאונה טראגית".

סטטוס שכתב הילד בפייסבוק (חדשות 2)

"כל הזמן אמרתי לו שאני לא רוצה להיות אבא שלו, שאני רוצה להיות כמו חבר, ושאחד יספר לשני דברים", אמר האב בבכי. "ביקשתי ממנו לספר לי. שאלתי אותו מה מציק לו, אבל הוא רק היה אומר 'לא, הכל בסדר'".

במהלך הריאיון סיפר האב על הרגע המחריד שבו ראה את בנו מוטל ללא רוח חיים. "אשתי באה, ראתה אותו, לקחה סכין יפנית וחתכה את הלולאה סביב הצוואר שלו. אחר כך אני נכנסתי וראיתי אותו שרוע על הרצפה. הצוואר שלו היה כחול. מיד ניגשתי להחייאה".