בית חלקיה: תלמיד ישיבה בן 15 נדרס למוות

נער נפגע מרכב פרטי בכביש 3, סמוך למושב בית חלקיה, ונהרג במקום. צוות מד"א ניסה לבצע בו פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו. זמן קצר לפני כן, פגע רכב פרטי בהולך רגל בשנות ה-40 לחייו סמוך לבאר יעקב. מותו של הולך הרגל נקבע במקום

הקטל בדרכים נמשך: הולך רגל בן 15 נהרג בתאונת דרכים שאירעה הערב (ב') בכביש 3, סמוך לכניסה למושב בית חלקיה. הנער נפגע מרכב פרטי ונהרג במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ניסו לבצע בו פעולות החייאה, אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו.

"כשהגענו עם ניידת טיפול נמרץ למקום ראינו בשולי הכביש נער שוכב כשהוא מחוסר הכרה ללא נשימה ודופק עם פגיעה רב מערכתית", סיפר פרמדיק מד"א, שמוליק הרטמן, שטיפל בנער שנפגע ונהרג. "הענקנו לו טיפול רפואי ולאחר ניסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו".

המוות נקבע במקום. באר יעקב, הערב (חדשות 2)

"מדובר בתלמיד ישיבה שנפגע קשות בראשו מפגיעת רכב", סיפר חובש מאיחוד הצלה. "החובשים ניסו להציל את חייו, אך מותו נקבע בזירה עקב אופי הפגיעה הקשה, מדובר בצומת לא מרומזר וללא מעבר חציה. במשטרה בודקים כעת את הנסיבות".

מוקדם יותר הערב, נדרס למוות הולך רגל בשנות ה-40 לחייו בכביש 4313, בירידה לבאר יעקב. צוות מגן דוד אדום הוזעק לזירת התאונה וניסה לבצע החייאה במקום, אך נאלץ לבסוף לקבוע את מותו.

ככל הנראה התאורה לא עבדה. באר יעקב, הערב (חדשות 2)

נהג הרכב המסחרי הפוגע נבדק במקום על ידי פרמדיקים ולא נזקק לטיפול רפואי. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה. "זו הייתה תאונת דרכים קטלנית", אמר קצין אגף תנועה של מרחב שפלה, רואי שפר, לחדשות 2 Online. "מדובר בהולך רגל שככל הנראה חצה את הצומת ושם ככל הנראה פגע בו הרכב".

מבדיקה ראשונית עולה כי הולך הרגל חצה בכביש דו-נתיבי שבו אין מעבר חצייה, והנהג טוען כי לא ראה את הולך הרגל, משום שמדובר בצומת חשוך. עוד עולה מהבדיקה כי התאורה בכביש ככל הנראה לא עבדה.