כשנתיים אחרי שאיבדה את כל משפחתה – אביבית שאער נישאה מחדש

מתחילה מחדש: בתחילת 2012 איבדה אביבית את כל עולמה באסון שהחריד את המדינה. בעלה וחמשת ילדיה נספו בשריפה שפרצה בבית שבו התגוררו ברחובות. כעת, כמעט שנתיים לאחר מכן, נישאה אביבית מחדש בניסיון לפתוח פרק נוסף בחייה

בחודש מרס 2012 החריד את המדינה אסון כבד ברחובות: אב וחמשת ילדיו הקטנים נספו בשריפה שפרצה בביתם. אמש (א'), כמעט שנתיים לאחר שאיבדה את בעלה ואת ילדיה, פתחה אביבית שאער פרק חדש בחייה ונישאה לבחיר לבה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עשרות בני משפחה וחברים חגגו את נישואיה של אביבית שעאר לבעלה הטרי אלימלך מחרבי. שעאר, שמלמדת באולפנה, הכירה את מחרבי כשהגיע לנחם אותה לאחר מות בני משפחתה. עם הזמן התהדקו יחסיהם, ולאחרונה החליטו על נישואיהם. ביום שישי בבוקר הופתעו המוזמנים לקבל מהזוג הזמנה לחתונה שהתקיימה יומיים אחרי.

אביבית בחתונתה השנייה, אמש (חדשות 2)

האירוע הטראגי התרחש ברחוב נג'ארה ברחובות. אביבית, ששהתה בשעת הדליקה בבית הוריה הנמצא בקרבת מקום, הבחינה בעשן שהיתמר מעל לצריף ומיהרה להזעיק את כוחות הכיבוי. לאחר מכן מיהרה למקום והחלה לזעוק לעזרה. אבי המשפחה, גיא שאער ז"ל, הבחין באש שפרצה בבית בו שהו חמשת ילדיו אליאב (11), אביתר (8), אמיתי (7), שירה (3) ואיתמר (שנתיים). הוא נכנס לתוך הבית הבוער אך למרבה הצער, הוא נלכד בלהבות. כל ששת בני המשפחה נהרגו, בעוד אם המשפחה אביבית נאלצה לצפות בזעזוע במתרחש.

חקירת אסון השריפה העלתה כי הגורם לדליקה היה מחשב נייד שהושאר פועל על מיטת ההורים. בעקבות מצבה הנפשי הקשה, לא הצליחה האם אביבית לעמוד על רגליה ולהשתתף בהלוויית משפחתה.