ירושלים: בן 85 נספה בשריפה בדירה

דליקה פרצה בקומה השלישית של בניין מגורים ברחוב משכן שילה שבשכונת בית הכרם בבירה. פראמדיקים של מגן דוד אדום ניסו לבצע בקשיש פעולות החייאה נמרצות - אך נאלצו לקבוע את מותו בזירה

ארכיון (כבאות והצלה ירושלים)

קשיש בן 85 לחייו נספה הערב (חמישי) בשריפה שפרצה בדירה בקומה השלישית של בניין מגורים ברחוב משכן שילה שבשכונת בית הכרם בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ניסו לבצע באיש פעולות החייאה נמרצות - אך ללא הועיל.

דני ווברמן, חובש בכיר במד"א שהגיע למקום, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו עשן סמיך שיוצא מחלונות דירה. ניסינו להיכנס אך הדלתות היו נעולות. כעבור דקות הגיעו כוחות הכיבוי שפרצו לדירה ובסריקות מצאנו גבר בשנות ה-80 שרוע על הרצפה במטבח כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, עם כוויות בגופו לאחר שככל הנראה שאף עשן".

שעות ספורות לאחר מכן התקבלו מסקנות חקירה ראשוניות שמהן עלה כי השריפה החלה ככל הנראה בעקבות כשל חשמלי במערכת הפיקוד האלקטרונית במקרר במטבח. הקשיש ניסה לכבות את האש אך הוכרע על ידי החום והעשן הרב.

בתחילת החודש נמצאה גופת אישה בדירת מגורים שעלתה באש ברחוב אח"י דקר בכפר סבא. כוחות משטרה הגיעו למקום והחלו לחקור את נסיבות השריפה הקטלנית.

הדליקה פרצה בדירה בקומה הראשונה בבניין מגורים בן שלוש קומות. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת האירוע סיפרו כי האישה נמצאה בחדר המדרגות, בכניסה לדירה, עם כוויות בכל חלקי גופה, כשהיא ללא ללא רוח חיים. מותה נקבע במקום.